Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новенна до Матері Божої Святого Скапулярію (день 1)
10:00 Середа 0 1 591
7-07-2021, 10:00
Молитви 1 591 0

Новенна до Матері Божої Святого Скапулярію (день 1)

Новенна триває від 7 по 16 липня. 
День перший

У книзі Захарії ми читаємо, що людина, котра стояла перед ангелом, була одягнена у брудну одежу. І звернувся янгол до тих, що перед ним стояли: «Здійміть брудну одежу з нього!» До нього ж мовив: «Дивись, я зняв твої провини з тебе й вдягну тебе у святкову одежу». (Зах 3, 4)

Роздуми: Бог кличе людину з глибини її негідності, безпорадності, смутку, розчарування. Кличе тоді, коли вона почувається найбільш упокореною, приниженою, відкинутою життям. Логіка милосердя нас постійно вражає – Богу подобається вигравати програні справи. Марія приходить із даром святого скапулярію до нас, людей, котрі знають гіркоту поразки, до людей, котрі носять на собі брудний одяг внутрішнього безладу, провини, гріха. Завдяки любові Марії ми можемо пережити чудо зняття тягаря минулого. Милосердний Бог руками Марії вкриває наше минуле та одягає нас в одяг благодаті. Нам потрібно повертатись до таїнства поєднання. Довірмо нашу долю у руки Марії.

Молитва віддання Церкви Матері Божій Святого Скапулярію
(молитва святого Йоана Павла ІІ)

Найсвятіша Діво Кармелю! Твоєму материнському серцю / довіряю Церкву, / пастирів і вірних. / Ти – Матір істинного життя, / навчи нас бути свідками Живого Бога, / любові, сильнішої за смерть, / пробачення, яке прощає провини, / надії, що дивиться у майбутнє. / Свята Маріє, Мати надії, / Найсвятіша Діво з Кармелю, / вкрий своїм скапулярієм, як захисним щитом, / міста і села, / гірські хребти і море, / чоловіків і жінок, / молодь і дітей, / літніх і хворих, / сиріт і страждаючих, / вірних синів Церкви / і загублених овець. / Вчини, щоб усі люди всіх країн, / визнавши своє спільне походження, / шанували один до одного / і любили так, як подобає дітям одного Отця, / в Ісусі Христі, / нашому єдиному Спасителі, / і у Святому Дусі, що відновлює обличчя землі, / на честь і славу Пресвятої Трійці. / Амінь.

Радуйся, Маріє...

Молитва: Пробач нам, Господи, наші гріхи й у Твоєму милосерді розірви кайдани, котрі тримають нас у полоні наших провин та відбирають радість життя. Навчи нас свободи Божих дітей. Через Христа Господа нашого. Амінь.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.