Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Всеукраїнська зустріч для осіб задіяних у душпастирство родин
17:31 Вівторок 0 410
29-06-2021, 17:31

Всеукраїнська зустріч для осіб задіяних у душпастирство родин

25-28 червня у Вищій Духовній Семінарії Львівської архідієцезії в Брюховичах відбувалась ІІІ Всеукраїнська зустріч для осіб задіяних у душпастирство родин. Темою зустрічі була «Євангелізація через суспільні медіа та як бути вільним в контакті з віртуальним світом». У зустрічі брало участь понад 120 учасників зі всієї України.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Очолював семінар єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Радослав Змітровіч, голова Комісії при єпископаті РКЦ у справах родини. Ведучими цього семінару-практикуму були Богна Бялецька – психолог, президент Фонду охорони здоров’я i психотерапії та Давид Радомський – тренер м’яких та управлінських навичок, кар’єрний радник та інструктор Desing Thinking.


Розпочалась зустріч спільною молитвою та вступним словом єпископа-помічника Львівської архідієцезії Едуарда Кави. Протягом чотирьох днів працівники та волонтери душпастирства родин мали можливість прослухати семінари на такі важливі теми, як роль суспільних медіа у євангелізації, а також про психологію використання інтернету, механізми узалежнень та багато інших важливих аспектів.


Також відбулась зустріч дієцезіальних душпастирів родин із Комісією у справах родини при Конференції єпископів РКЦ в Україні. Семінар завершився 28 червня Святою Месою, яку очолив архієпископ Мечислав Мокшицький митрополит Львівський у співслужінні з єпископами Радославом Змітровичом, Миколою Лучком, Мар’яном Бучеком та священиками, що приймали участь у зустрічі.


Мар’ян Вовк
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.