Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа запрошує приєднатися до молитовного чування за мир у Святій Землі
11:02 Субота 0 210
22-05-2021, 11:02

Папа запрошує приєднатися до молитовного чування за мир у Святій Землі

Глава Католицької Церкви закликав всіх пастирів і вірних приєднатися до ініціативи католицьких ієрархів Святої Землі, які під час чування з нагоди П’ятидесятниці в храмі святого Стефана молитимуться за мир в регіоні.
Про це повідомляє Vatican News.

Вся Церква згуртована в молитві з нагоди П’ятидесятниці, випрошуючи дару миру для Святої Землі. Папа Франциск, зустрічаючись у п’ятницю, 21 травня 2021 року, з групою послів-нерезидентів на спільній аудієнції з нагоди вручення вірчих грамот, використав цю нагоду, аби запросити всіх до молитовного чування, організованого в Єрусалимі. «Моя думка, – сказав він, – лине до того, що цими днями відбувається в Святій Землі. Дякую Богові за рішення про припинення збройних сутичок та сподіваюся, що далі прямуватиметься дорогами діалогу та миру».

У цьому контексті Святіший Отець поділився повідомленням про те, що завтра католицькі ієрархи Святої Землі проведуть разом зі своїми вірними молитовне чування з нагоди П’ятидесятниці, що пройде в храмі святого Стефана в Єрусалимі, випрошуючи дару миру. «Використовую цю нагоду, – додав він, – щоби попросити усіх пастирів і вірних Католицької Церкви єднатися з їхньою молитвою. Нехай же в кожній громаді піднесеться благання до Святого Духа, щоби ізраїльтяни та палестинці змогли знайти дорогу діалогу та прощення, щоби бути терпеливими будівничими миру та справедливості, відкриваючись крок за кроком на спільну надію, на братерське співжиття», – сказав Папа, а ці його слова перегукуються з його закликом, виголошеним під час недільної зустрічі з вірними 16 травня.
Новини з Ватикану 15:01 Субота 0 250 Папа - босим кармелітам: Оновлення вашої місії невіддільне від вірності спогляданню Богопосвячене життя має майбутнє, бо є інтегральною частиною Церкви, а вірність не полягає в боязні змін, але в готовності на зміни, які уможливлюють відповідь Богові тут і тепер. Такими думками Папа Франциск поділився з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Босих Кармелітів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.