Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: солідарність з жертвами повеней і підтримка спорту задля миру
16:01 Середа 0 98
7-04-2021, 16:01

Папа: солідарність з жертвами повеней і підтримка спорту задля миру

Глава Католицької Церкви висловив солідарність із постраждалими від повеней в Індонезії та Східному Тиморі, а в контексті Дня спорту задля миру й розвитку підтримав ініціативи солідарності ватиканської атлетичної команди.
Про це повідомляє Vatican News.

Наприкінці загальної аудієнції у середу, 7 квітня 2021 року, Папа Франциск запевнив у тому, що молиться за жертви повеней, які цими днями уразили Індонезію та Східний Тимор. «Нехай же Господь прийме померлих, утішить родичів і підтримує тих, які втратили своє житло», – сказав він.

Святіший Отець також згадав про те, що напередодні, 6 квітня, відзначався Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, проголошений ООН. Він побажав, аби це стало нагодою «перезапустити досвід спорту як командної події, щоби сприяти солідарному діалогові між різними культурами та народами».

У цій перспективі Папа скерував думку до Ватиканської атлетичної команди, яка, згуртувавши ентузіастів бігу серед ватиканських працівників, організовує також різні заходи під знаком солідарності, заохочуючи їх «і далі дбати про поширення культури братерства в спортивній сфері, присвячуючи активну увагу найуразливішим людям, стаючи свідками миру».
Новини з Ватикану 10:00 П'ятниця 0 141 Сьогодні Бенедиктові XVI виповнюється 94 роки життя Після служіння як богослова, викладача, єпископа, очільника дикастерії та Папи, сьогодні Бенедикт XVI здійснює не менш важливе духовне служіння, нагадуючи те, що суттю віри є зустріч з Богом та Його безмежною любов’ю.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.