Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Великопісні Реколекції для Голосу
11:00 Середа 0 154
3-03-2021, 11:00

Великопісні Реколекції для Голосу

Дорога молодь, вже почалась реєстраціія на участь у чергових Вікендових Реколекціях для Голосу!
Реколекції відбудуться з 12 по 14 березня в Інституті Богословських Наук в м. Городок, Хмельницької обл. Ці реколекції також називаємо «Великопісними», оскільки переживаємо їх у відповідному періоді, а також однією із центральних подій реколекцій буде Хресна Дорога, до супроводу і глибокого пережиття якої ми і будемо з Вами готуватися.

Проповіді для нас уже готує о. Ярослав Росочинський, текст Хресної Дороги – о. МИкола Бистрицький, команда організаторів – багато нових пісень та аранжувань.

Отож, переходимо за посиланням, реєструємося, чекаємо на підтвердження і приїжджаємо до м. Городок, щоб разом пережити цей чудовий час Великопісних Вікендових Реколекцій для Голосу!

Пригадуємо що діє акція – заплати за друга (в рамках цієї акції Ви можете оплатити реколекції для тих, хто не в змозі заплатити за себе сам). Для цього перешліть 300 грн. на картку 5375 4141 0230 5520 та в пункті призначення платежу вкажіть «оплачую Реколекції другу».

Також Ви можете стати нашим спонсором, для цього зв’яжіться з організаторами у наших соцмережах, або ж, якщо для вас важлива конфідейційність, кошти можна переказати просто на картку. Будемо Вам безмежно вдячні за підтримку!

Тож до зустрічі!)
Оголошення 12:00 П'ятниця 0 183 Трансляції Пасхального Тридення з Ватикану та Києва За трансляціями з Ватикану та Києва можна слідкувати через інтернет та соціальні мережі. Для тих, хто не має доступу до інтернету, основні богослужіння транслюватимуть два загальноукраїнські канали.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.