Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на Дієцезіальний День Молоді в Кам’янець-Подільській дієцезії
09:03 П'ятниця 0 901
14-08-2020, 09:03

Запрошення на Дієцезіальний День Молоді в Кам’янець-Подільській дієцезії

Чи буде Дієцезіальний День Молоді в Кам’янець-Подільській дієцезії з 21 по 23 серпня? Буде, але не такий як завжди…
Карантин сильно впливає на наше життя, тому сильно вплинув і на ДДМ. Попри це День Молоді все-таки відбудеться, але з деякими змінами. Змінилося місце проведення –  цього разу це буде територія кемпінгу недалеко від м. Бар, Вінницької області (туди молодь буде відвозити спеціально запущене маршрутне таксі, яке відправлятиметься від автовокзалу та від залізничної станції Васютинці).

Змінився також спосіб проживання на ДДМ – усі учасники житимуть в наметах, про які мусять подбати для себе самі. Але хай не лякають Вас такі умови, бо в нашому кемпінгу будуть душові з «літньою» водою, достатня кількість туалетів, розетки для зарядки телефонів, доступ до гарячої води для приготування чаю чи інших теплих напоїв.


Незмінним залишається особливий підхід до пошуку запрошених гостей. Цього разу з нами будуть єп. Олександр Язловецький, який очолить Євхаристію та виголосить проповідь у суботу; наш добрий друг та відповідальний за душпастирство молоді у Мукачівській дієцезії о. Євген Фізер, який буде нашим головним спікером; приміційну євхаристію у п’ятницю для нас звершуватимуть о. Владислав Котюжанський та о. Віталій Куніцький.

Особливий музичний настрій для нас робитимуть «BigBrothersBand», які виступлять на концерті в суботу. Також присутній серед нас буде наш єп. Леон Дубравський.

Крім того, для Вас працюватимуть кав’ярня, з особливо смачним лате та капучіно, бар із прохолодними напоями, вечірній кінозал, вогнище з «Мудрістю пустелі» та просто гарні локації, щоб приємно провести час із друзями.

Тож запрошуємо Вас збирати друзів, реєструватися за посиланням : https://forms.gle/kc1eiecUZMndTcBQ8 та приїздити на ДДМ 2020!!! Маємо надію, це буде прекрасний час, проведений в гроні молоді в місці, яке дає нам Господь!

Що треба мати з собою?
  • Намет, каремат, спальник;
  • Свій посуд (миска, ложка, чашка);
  • Теплий одяг;
  • Святе Письмо та щось для нотаток;
  • Аплікацію «Літургія Годин» (якщо плануєте спільно зі священиками та монахинями молитися Утреню та Вечірню);
  • 100 грн. для Внеску за участь, 20 на хотдог (Недільний пікнік);
  •  Кишенькові гроші (послуги кав’ярні та бару не входять в оплату за участь).
  • Всі питання та пропозиції просимо писати нам у соцмережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/den.molodi
Інстаграм: https://www.instagram.com/denmolodikp/?hl=uk
Телеграм: https://t.me/ddmkp

Якщо ж бажаєте допомогти у організації Дня Молоді фінансово – подаємо реквізити банківської картки:
5375 4141 0230 5520 – Бистрицький Микола Іванович

Щиро дякуємо та запевняємо в своїй молитві за усіх добродіїв!
Оголошення 17:00 Четвер 0 231 Реколекції для нескорених Без сумніву, у кожного з нас було багато чудових планів на цьогорічне літо. Жорстка реальність війни змінює багато з них. Однак не здаємося! Життя нескореного народу продовжується! Босі кармеліти запрошують юнаків до участі у чергових реколекціях.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.