Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » На Закарпатті відбулися реколекції для подружніх пар
11:01 Вівторок 0 144
26-01-2021, 11:01

На Закарпатті відбулися реколекції для подружніх пар

22-24 січня в селі Синяк, що на Мукачівщині, відбулися реколекції для подружніх пар Мукачівської дієцезії. Провадив науку для сімей отець Валентин Токар OFM та отець Євген Фізер.
Довгоочікувана духовна віднова  традиційно розпочалася з вітання подружніх пар. Ніхто не стримував радості від зустрічі після довгої перерви! Також відбулося знайомство з новими сім'ями, які долучилися, та ділення пережитим від попередніх реколекцій. Свята Меса під проводом о. Євгена Фізера, поклоніння Хресту, сповідь і молитва в тиші завершили перший день.


Другий день був дуже насиченим. Медитація Слова Божого, на якій за допомогою нашого отця Євгена ми вчилися концентруватися на слуханні Бога. Наступним етапом реколекцій стала наука від отця Валентина на тему: "Будування щасливих подружніх відносин", розділена на дві частини: перша спрямована до чоловіків, актуальна в Рік св. Йосифа, і друга -- до жінок.


Особливим гостем цього дня став єпископ Микола Лучок, який очолив Месу і проголосив Слово Боже до подружніх пар. Він закликав навчитися ставити в центрі кожної родини Ісуса Христа, аби збудувати міцний фундамент відносин з Богом. Після цікавої наукової частини день плавно перейшов у веселий вечір талантів. Завершенням дня стала зустріч з Ісусом в адорації Пресвятих Дарів.


Завершальний день духовної віднови розпочався з Євхаристії, яку провів о. Валентин ОFM, після чого відбулося ділення пережиттям даних реколекцій, побажання та подяка отцям.

Дякуємо Богу та єпископу Миколі Лучку і отцям Євгену і Валентину ОFM, що відповіли на запрошення, товаришували і провели реколекції для подружніх пар.


З нетерпінням очікуватимемо наступних зустрічей.

Джерело: Орден Братів Менших Францисканців 
Новини з України 11:02 Четвер 0 122 У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті У вівторок, 23 лютого 2021 року, в каплиці Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку була відправлена Свята Меса за померлого єпископа Яна Ольшанського у 18-у річницю від його смерті.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.