Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Мрія Мартіна Лютера Кінга не втратила своєї актуальності
13:02 Вівторок 0 228
19-01-2021, 13:02

Папа: Мрія Мартіна Лютера Кінга не втратила своєї актуальності

У посланні з нагоди Дня Мартіна Лютера Кінга, скерованому на ім’я доньки пастора та правозахисника, Глава Католицької Церкви стверджує, що можемо спільно трудитися над тим, щоби будувати спільноту, що ґрунтується на справедливості та братерській любові.
Про це пише Vatican News.

У третій понеділок січня в США відзначається День Мартіна Лютера Кінга, що є загальнонаціональним святом, присвяченим темі боротьби за громадянські права. Учасникам святкувань, що відбувалися 18 січня 2021 року, свої вітання та благословення надіслав Папа Франциск.

У посланні, адресованому на ім’я доньки Мартіна Лютера Кінга Берніс Альбертін Кінг, читаємо, що «в сьогоднішньому світі, в якому помножуються виклики, що стосуються соціальної несправедливості, поділів і конфліктів, що перешкоджають здійсненню спільного добра, мрія Мартіна Лютера Кінга про гармонію та рівність між усіма людьми, здобуті шляхом ненасильства та за допомогою мирних засобів, залишається завжди актуальною».

Покликаючись на енцикліку «Fratelli tutti», Папа наголошує, що «кожен з нас покликаний бути будівничим миру, поєднуючи, а не вносячи поділи, викорінюючи ненависть, а не зберігаючи її, відкриваючи дороги діалогу». Таким чином, за словами Святішого Отця, зможемо вбачати одні в одних не чужих людей, але ближніх, в істині про нашу спільну гідність дітей Всемогутнього. «Лише завдяки постійним щоденним зусиллям на користь конкретизації цього бачення, – підсумовує він, – зможемо спільно трудитися над створенням спільноти, що ґрунтується на справедливості та братерській любові».


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.