Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск переніс місцеве відзначення СДМ на Неділю Христа Царя
16:11 Неділя 0 197
22-11-2020, 16:11

Папа Франциск переніс місцеве відзначення СДМ на Неділю Христа Царя

Про це оголошено під час передачі хреста та ікони в рамках приготування до міжконтинентального відзначення, що 2023 року відбудеться у Лісабоні.
Про це пише Vatican News.

Євхаристійне богослужіння, яке Папа Франциск очолив з нагоди урочистості Христа-Царя Всесвіту, завершилося передачею символів Світових Днів Молоді – дерев’яного хреста та ікони Пресвятої Богородиці – які делегація молоді з Панами, що приймала міжнародну зустріч у січні 2019 року, передала молоді з Португалії, адже наступна така зустріч запланована у 2023 році в Лісабоні. Вітаючи наприкінці Святої Меси її учасників і тих, які єдналися з ними за допомогою засобів комунікації, Святіший Отець зазначив, що цей акт передачі символів є «важливим у паломництві, яке приведе нас у 2023 році до Лісабона».

«І в той час, як ми готуємося до наступного міжконтинентального відзначення Світового Дня Молоді, хочу перезапустити також і його відзначення у місцевих Церквах. Після тридцяти п’яти років від встановлення СДМ, вислухавши різні думки та Дикастерію в справах мирян, сім’ї та захисту життя, відповідальну за молодіжне душпастирство, я вирішив, починаючи з наступного року, перенести дієцезальне відзначення СДМ із Пальмової Неділі на Неділю Христа Царя», – сказав Папа, підкресливши, що в центрі уваги й надалі залишається таїнство Ісуса Христа, Відкупителя людини, як це завжди підкреслював ініціатор і покровитель СДМ святий Йоан Павло ІІ.

«Дорогі юнаки й дівчата, своїм життям кричіть про те, що Христос живе і царює, що Христос - Господь! Бо якщо ви мовчатиме, то волатиме каміння!» – сказав Святіший Отець, після чого молодь з Панами передала ровесникам з Португалії хрест та ікону, які свого часу подарував Йоан Павло ІІ і які відтоді паломничають всіма континентами, приготовляючи Світові Дні Молоді.
Новини з Ватикану 17:55 Понеділок 0 243 Консисторія 28 листопада у новому форматі - онлайн Речник Апостольської Столиці підтвердив введення в сан 13 нових кардиналів, що відбудеться наступної суботи. Прес-служба Апостольського Престолу поширила деякі деталі щодо перебігу безпрецедентної консисторії.