Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Програма «Соціальні інновації громад» розпочала набір заявок на конкурс соціальних проєктів священиків!
16:21 П'ятниця 0 760
7-08-2020, 16:21

Програма «Соціальні інновації громад» розпочала набір заявок на конкурс соціальних проєктів священиків!

Програма «Соціальні інновації громад» розпочала набір на трьох модульне навчання для громад. Парафіяльні команди з керівником проєкту - священиком зможуть опрацювати свою ідею та перетворити її на соціальний проєкт.
Львівська освітня фундація відкрила конкурс соціальних проєктів «Соціальні інновації громад». В рамках конкурсу команди зможуть попрацювати над ідеєю соціального проєкту із залученими експертами та викладачами бізнес-школи у наступних темах: аналіз громад, проєктний менеджмент та соціальні послуги.

Конкурс відкритий для команд, які складаються зі священника та кількох волонтерів з громади. Для подачі, команди заповнюють реєстраційну форму в якій описують свої ідеї. На наступному етапі, команда захищає свій проєкт перед конкурсною комісією та змагається за можливість взяти участь у  трьохмодульному навчанні.

Навчання відбуватиметься очно, у смт. Брюховичі, формат – трьох-денні семінари. Між модулями, команди матимуть час для перетворення своєї ідеї у конкретний соціальний проєкт. В результаті, десять команд із двадцяти зможуть позмагатися за фінансування своєї ідеї. Окремий акцент програми – соціальні послуги. В рамках навчання, команди дізнаються про те як створювати соціальні послуги (догляд, кризове втручання, соціальний супровід) та залучати фінансування з державного бюджету на їх надання. Менторами виступлять проєктні менеджери Львівської освітньої фундації, які мають досвід реалізації соціальних проєктів по всій Україні.

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» розпочала свою діяльність у 2000 році для розвитку українського суспільства через створення та підтримку мережі волонтерських, соціальних, культурних та освітніх ініціатив. Вже 20 років ЛОФ реалізує та підтримує сотні успішних проєктів по всій Україні, створює і поширює навчальні програми, підтримує мережу суспільних ініціатив.

Реєстраційна форма: https://bit.ly/SocInnCom1.
Посилання на детальний опис програми: https://bit.ly/SocInnCom2.
Сайт організації: http://www.lef.org.ua/.
Facebook організації: https://www.facebook.com/lvivedufound.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.