Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Відбудеться тренінг для волонтерів та учасників АТО
10:00 Понеділок 0 175
24-01-2022, 10:00

Відбудеться тренінг для волонтерів та учасників АТО

Карітас-Спес Луцьк разом із Центром Допомоги Ветеранам Війни 4.5.0 організовує психологічне навчання для волонтерів, що відбудеться 29 січня.
8-ий рік російсько-української війни помітно впливає на психологічний стан військовослужбовців та людей, що перебувають поруч із ними. Важкі травмуючі події, які переживають наші герої, вони забирають із собою у власні домівки та мирне життя, пише сторінка Карітас-Спес Луцьк.

Важливим та навіть необхідним завданням оточуючих є правильна поведінка та спілкування із такою категорією людей.

Нам не вдасться навіть уявити, які страшні події назавжди залишаться в житті військових. Але нам вдасться допомогти їм пережити цей етап та залишити його лише у спогадах. І наше завдання — ставитись до цього з розумінням, адже ми говоримо про людей, які забезпечують нам спокій та звичний ритм життя.

З метою інтегрувати учасників АТО, бійців-добровольців, військовослужбовців та їхні родини у суспільство, організовуємо психологічний тренінг.

Даний захід стане нагодою для волонтерів попрактикуватись у спілкуванні з військовослужбовцями, а останнім — поділитись своїми проблемами та життєвими історіями.

В такий спосіб, об'єднавшись, ми звертатимемо більш ретельну увагу при наданні соціально-психологічної підтримки учасникам АТО, бійцям-добровольцям та військовим.

Захід відбудеться 29 січня (субота) о 16:00 за адресою: вул. Привокзальна, 12, м. Луцьк

Добре слово, уміло сказане в потрібний момент людині, якій воно потрібне, може зцілити навіть бойові рани. Психологічний тренінг — добра нагода навчитись робити це правильно.

Акція здійснюється за підтримки центрального офісу Caritas-Spes Ukraine та в рамках програми «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадянської активності в Україні».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.