Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Києві щомісяця відбуватиметься чоловіча розарієва молитва
10:04 Понеділок 0 339
27-07-2020, 10:04

У Києві щомісяця відбуватиметься чоловіча розарієва молитва

За благословення ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького розпочинає своє життя ініціатива хоругви Пресвятої Діви Марії Матері Церкви Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ, щодо проведення у першу суботу, кожного місяця, чоловічої розарієвої молитви за Україну та Церкву.
До такої молитви запрошені чоловіки з усіх католицьких парафій та церковних середовищ Києва та навколишнього регіону. Подібна практика вже давно запроваджена католиками-чоловіками у Польщі і ми впевнені, що прийшов час для її поширення і в Україні.

Пропонований хід молитви: всі чоловіки, які вирішують взяти участь в ній, збираються на визначеній організаторами Святій Месі у парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви (бульв. Перова 1б). Така Меса буде проводитися виключно для учасників чоловічої розарієвої молитви. Після завершення Літургії чоловіки прямують до фігури Богородиці, яка знаходиться на території парафії, де і відбуватиметься зазначена молитва.

Першу чоловічу розарієву молитву буде проведено у суботу 1 серпня. Початок Святої Меси о 16:00.

Джерело: Християнська служба порятунку

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 10:11 П'ятниця 0 89 Місія «Карітас- Спес Україна» анонсує початок Осіннього освітнього марафону Мережевий трирічний проєкт «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадянської активності в Україні» представляє оновлену команду та анонсує початок інтенсивного навчання, яке розпочнеться вже у вересні.