Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск провів у останню путь кардинала Ґрохолевського
11:13 Неділя 0 461
19-07-2020, 11:13

Папа Франциск провів у останню путь кардинала Ґрохолевського

Похоронну Святу Месу відслужив кардинал Леонардо Сандрі, представивши під час проповіді життєвий шлях покійного.
Про це повідомляє Vatican News.

«Паломник віри та у вірі», що зумів розгледіти зерна святості на дорозі Церкви всіх часів. Муж, повністю відданий у священичому покликанні. Великий вчений, який залишив понад півтисячі публікацій, бувши щирим і здатним усміхатися. Такий портрет кардинала Зенона Ґрохолевського, вислуженого Префекта Конгрегації Католицької освіти, який помер напередодні, представив кардинал Леонардо Сандрі, Префект Конгрегації Східних Церков і Віце-декан Колегії Кардиналів, який у суботу, 18 липня 2020 року, очолив похоронну Святу Месу в базиліці Святого Петра у Ватикані.

Наприкінці богослуження, що відбувалося при катедральному престолі базиліки за участі багатьох кардиналів, до жалобного літургійного зібрання приєднався Папа Франциск, який довершив похоронні обряди Commendatio та Valedictio.

«Він ніколи не стояв на місці, але завжди перебував у русі», – сказав під час проповіді кардинал Сандрі, додаючи, що, насамперед, покійний «поступав всередині себе у практикуванні розуміння віри та поглиблення юридичних досліджень». Не менш важливим, за словами проповідника, була уважність кардинала Ґрохолевського до католицьких шкіл й університетів, з упевненістю в тому, що християнське бачення людини та історії є плідним засівом для зростання спільного добра й суспільства.
Новини з Ватикану 15:01 Субота 0 250 Папа - босим кармелітам: Оновлення вашої місії невіддільне від вірності спогляданню Богопосвячене життя має майбутнє, бо є інтегральною частиною Церкви, а вірність не полягає в боязні змін, але в готовності на зміни, які уможливлюють відповідь Богові тут і тепер. Такими думками Папа Франциск поділився з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Босих Кармелітів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.