Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Тебе Боже, славимо: святкування 100-річчя дня народження для неба Святого Зигмунта Гораздовського у Львові
13:10 Субота 0 205
27-06-2020, 13:10

Тебе Боже, славимо: святкування 100-річчя дня народження для неба Святого Зигмунта Гораздовського у Львові

26 червня 2020 року у Львові на вул. Лисенка 53 (колишня Куркова), на подвір’ї перед будинком де Святий провів останні роки свого земного життя Сестри Святого Йосипа Української Провінції Римсько-Католицької Церкви зібралися з Львівських та Стрийської спільнот на подячній Святій Месі, яку відправив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Під час Євхаристії дякували за життя та святість отця Зигмунда Гораздовського - священика з великим серцем, Апостола Божого Милосердя, Батька убогих, Священика жебраків, Засновника Згромадження Сестер Святого Йосипа...


В проповіді єпископ Леон, ділячись власними роздумами, вказав святість як дар Бога, який здобуваємо вірністю Його Слову та заохотив сестер до відважного крокування дорогою святості.


Після Літургії зі словами вдячності, привітань та побажань виступили Настоятелька Української Делегатури с. Тобіаша Сємек.

Олександр Кусий

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:15 П'ятниця 0 174 Відпуст святого Йоана з Дуклі в Житомирі Подвійна благодать – це завжди подвійна відповідальність. Цього року вперше в історії парафії святого Йоана з Дуклі в Житомирі білий тиждень для дітей які цього річ вперше приступили до Першого святого Причастя припав на парафіяльний відпуст. Відпустовий проповідник,  - о. Доброслав Копистеринський OFM, уділив науку під час п’яти Святих Мес впродовж усього дня в середу.