Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа додає три нові прохання до Лоретанської літанії
15:18 Субота 0 1 298
20-06-2020, 15:18

Папа додає три нові прохання до Лоретанської літанії

“Mater Misericordiae”, “Mater Spei” та “Solacium migrantium” – три нові виголоси, додані з доручення Святішого Отця до однієї з найулюбленіших молитов.
Про це повідомляє Vatican News.

До однієї з найвідоміших молитов до Пресвятої Богородиці – Лоретанської літанії, назва якої походить від Марійського санктуарію в Лорето в Італії, додано три нові виголоси.

В суботу, 20 червня 2020 року, в спомин Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, у Ватикані оприлюднено Лист Префекта Дикастерії Божественного культу й дисципліни Святих Таїнств кардинала Роберта Сари до очільників єпископатів, у якому зазначається, що Папа Франциск вирішив розпорядитися, аби до так званої «Лоретанської» літанії до Пречистої Діви Марії були додані виголоси «Mater misericordiae» (Мати милосердя), «Mater spei» (Мати надії) et «Solacium migrantium» (Втіхо мігрантів).

В листі уточнюється, що перший з них повинен бути доданий після виголосу «Mater Ecclesiae» (Мати Церкви), другий – після «Mater divinae gratiae» (Божої благодаті), третя – після «Refugium peccatorum» (Прибіжище грішних).
Новини з Ватикану 15:01 Субота 0 250 Папа - босим кармелітам: Оновлення вашої місії невіддільне від вірності спогляданню Богопосвячене життя має майбутнє, бо є інтегральною частиною Церкви, а вірність не полягає в боязні змін, але в готовності на зміни, які уможливлюють відповідь Богові тут і тепер. Такими думками Папа Франциск поділився з учасниками Генеральної Капітули Ордену Братів Босих Кармелітів.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.