Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення хреста в монастирі Сестер Ордену святого Бенедикта у Солонці біля Львова
11:25 Неділя 0 1 203
7-06-2020, 11:25

Освячення хреста в монастирі Сестер Ордену святого Бенедикта у Солонці біля Львова

4 червня Архієпископ, Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький освятив хрест, який буде стояти на вежі храму монастиря Сестер Ордену святого Бенедикта у Солонці. Монастир буде названий на честь покровителя Церкви – святого Йосифа.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Прибули священики та монахині із львівських парафій, будівничі і архітектори цього комплексу.


Розпочалося святкування читанням Євангелія, далі Львівський митрополит освятив хрест, який встановили на вежі храму. Після того всі згромадженні спільно молились та дякували Богові за ті діла, які чинить у нашій Церкві сьогодні.


Нагадаємо, що освячення ділянки та вмурував наріжного каменя під зведення монастиря Сестер Ордену св. Бенедикта у Солонці відбулось 19 березня 2016 року. Тоді сестри бенедиктинки з Абатства Непорочного Зачаття ПДМ з Житомира вперше прибули на це місце, на чолі із Абатисою Матірю Кларою Свідерською. 

Олександр Кусий
Новини з України 17:01 Вівторок 0 129 «Віддзеркалювати Христа» — реколекції духовенства Луцької дієцезії З 6 по 10 вересня духовенство з усієї Луцької дієцезії прибуло до міста Рівне щоб прийняти участь в реколекціях що цього року відбувалися в парафії св. ап. Петра і Павла та Божого Милосердя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.