Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Будуймо наше християнське життя на міцній основі – Христі!
17:15 Четвер 0 183
5-12-2019, 17:15

Папа: Будуймо наше християнське життя на міцній основі – Христі!

Будуймо наше життя на надійній скелі, якою є Христос, і тоді будемо щасливі. До цього закликав Папа Франциск у проповіді під час Святої Меси в «Домі святої Марти» 5 грудня 2019 року.
Про це пише Vatican News.

Заклик до будування всього нашого життя на надійному фундаменті, яким є сам Ісус Христос, був у центрі проповіді Святішого Отця під час Євхаристійного Богослужіння у каплиці ватиканської резиденції «Дім святої Марти» в четвер, 5 грудня 2019 року Опираючись на євангельському уривкові з Євангелія від святого Матея, Єпископ Риму перестеріг перед небезпекою будувати життя на переминаючих, тимчасових речах. Мудра людина, як навчає Святе Письмо, будує свій життєвий дім на скелі, на міцній основі, на Христі.

Господь – надійна і міцна основа

Основою християнської надії є сам Христос. «Хто ввіряється Господеві, той завжди буде у безпеці, бо його фундамент закладений на скелі. Про це звіщає Ісус у Євангелії. Він говорить про мудрого чоловіка, який збудував свій дім на скелі, тобто на довірі Господеві», – наголосив проповідник.

Натомість, немудра людина будує своє життя на піску, тобто на зовнішніх речах, однак, це основа є ненадійною, вона не витримує подуву сильного вітру та проливних життєвих дощів. Папа зазначив, що в житті, як і б будівництві, якщо основа не є надійною, вся конструкція валиться. Буревії та зливи трапляються у житті кожного без винятку, тому, щоб витримати, щоб не впасти під час труднощів та випробувань, необхідно бути збудованими на Христі Ісусі, Який є нашим надійним і непорушним фундаментом.

Зміна життя і будування на Христі

Аби змінити життя, не вистачить лише накласти на нього макіяж: справжня переміна вимагає змінити основу, тобто, будувати на Христі! Християнське життя, збудоване на зовнішніх речах, не встоїть! І лише той, хто визнає себе грішником і слабким, хто бажає спасіння, справді будує своє життя на Христі.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:08 Неділя 0 49 Папа бажає миру Лівії та закликав молитися за молодший медперсонал Під час недільної зустрічі з вірними Глава Католицької Церкви скерував їхню думку до кризової ситуації в Лівії, побажавши успіху мирним ініціативам, а також приєднався до проголошеного ВООЗ Року медсестри й акушерки.