Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Облучини у Ворзельській семінарії
12:05 П'ятниця 0 337
6-12-2019, 12:05

Облучини у Ворзельській семінарії

В перший четвер місяця, в семінарії Пресвятого Серця Ісуса в Ворзелі було урочисто. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.


По-перше, тому що до семінарії вперше офіційно завітав Його Преосвященство єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький.


По-друге, тому що відбувся урочистий обряд отримання сутани (облучин) одного з наших семінаристів – Миколи Терент’єва. Облучини відбулися під час Святої Меси, очолюваної Його Преосвященством єпископом Олександром.


Латинська назва сутани, reverenda, означає належність реверенції, тобто поваги для тієї особи, яка в неї вбрана, а сам чорний колір цього вбрання є символом смирення та покути. 

Не забракло на під час урочистості також гостей та близьких, котрі приїхали підтримати та розділити радість з нами та нашим братом Миколою. 


кл. Андрій Бучковський
Фото: кл. Ярослав Хмарський

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
21:02 Вівторок 0 28 Польська допомога служінню Християнської Служби Порятунку Починаючи з 2016 року Християнська Служба Порятунку служить людям, які проживають у зоні бойових дій і належать до соціально незахищених верств населення: військовослужбовцям ЗСУ, дітям, людям з особливими потребами, самотнім літнім людям, кризовим родинам.