Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск призначив нового Постійного спостерігача при ООН
15:30 Субота 0 125
16-11-2019, 15:30

Папа Франциск призначив нового Постійного спостерігача при ООН

Наступником архиєпіскопа Аузи, що призначений Нунцієм в Іспанії, стане дотеперішній Нунцій на Філіппінах італійський архієпископ Ґабріеле Джордано Каччя.
Про це пише Vatican News

В суботу, 16 листопада 2019 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив Постійним Спостерігачем Святого Престолу при Організації Об’єднаних Націй архієпископа Ґабріеле Джордано Каччю, дотеперішнього Апостольського Нунція на Філіппінах. У цій місії він замінить архієпископа Бернардіто Аузу, якого Папа Франциск призначив Апостольським Нунцієм в Іспанії та Князівстві Андорра.

Уродженець Мілану, Ґабріеле Джордано Каччя отримав пресвітерські свячення 11 червня 1983 року. Після навчання в Папській Церковній Академії, 1991 року поступив на дипломатичну службу Святого Престолу. Працював у дипломатичному представництві в Танзанії, в Державному Секретаріаті, був Апостольським Нунцієм у Лівані, а 12 вересня 2017 року призначений до Філіппін.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:03 П'ятниця 0 44 Папа: святість – це справжнє світло Церкви, яке повинно освітлювати шлях до Бога Про приклад та близькість святих і про місію та завдання Конгрегації у справах святих говорив Єпископ Риму у четвер, 12 грудня 2019 року, звертаючись до очільників та працівників вищезгаданої Конгрегації.