Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вдячність Папи організаторам ініціатив з нагоди Дня бідних
15:40 Неділя 0 520
17-11-2019, 15:40

Вдячність Папи організаторам ініціатив з нагоди Дня бідних

Глава Католицької Церкви щиро подякував всім, хто в різних частинах світу долучився до відзначення Всесвітнього дня бідних.

Про це пише Vatican News

«Не пропаде навік надія вбогих», – під цим гаслом, почерпнутим із 9-го Псалма, в неділю, 17 листопада 2019 року, відзначається ІІІ Всесвітній день бідних. Зустрічаючись з паломниками, які того дня зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, щоби помолитися разом з ним «Ангел Господній» і отримати Апостольське благословення, Святіший Отець присвятив цій обставині окрему згадку.

«Моя думка, – сказав він, – лише до всіх, хто в дієцезіях та на парафіях в усьому світі підтримали ініціативи солідарності, щоб дати конкретну надію найзнедоленішим. Дякую лікарям і медсестрам, які цими днями послужили в медичній амбулаторії, спорядженій тут, на площі Святого Петра. Дякую за численні ініціативи на користь страждаючих, потребуючих. Це повинно стати свідченням уваги, якої ніколи не повинно забракнути до наших братів і сестер».

Папа розповів, що кілька хвилин тому він прочитав деякі статистичні дані щодо бідності, які, за його словами, «викликають біль»: прикро бачити «байдужість суспільства щодо бідних…».


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.