Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Джо Байдену відмовили у Причасті
11:30 Середа 0 604
30-10-2019, 11:30

Джо Байдену відмовили у Причасті

Священник в Південній Кароліні відмовився уділити Причастя кандидату в президенти США від демократів Джо Байдену через те, що він публічно підтримує легалізацію абортів.
Про це пише Католицький Оглядач

«На жаль, минулої неділі я був змушений відмовити у Святому Причасті колишньому віце-президенту Джо Байдену», - зазначив о. Роберт Морей, настоятель храму св. Антонія в дієцезії Чарльстон, Південна Кароліна. – «Святе Причастя вказує на те, що ми – єдині з Богом, один з одним і з Церквою. Наші вчинки повинні це відображати. Кожна публічна особа, яка захищає аборти, ставить себе в такий спосіб поза межі Церковного вчення».

Канон 915 Кодексу канонічного права зазначає, що не слід допускати до св. Причастя тих осіб, які наполегливо перебувають в явному тяжкому грісі. Ще в 2004 році кардинал Йозеф Ратцінґер написав Меморандум американським єпископам, пояснюючи застосування цього канону. «Служитель Святого Причастя може опинитись в ситуації, коли він буде змушений відмовити в уділенні Причастя певній особі, наприклад, яка була екскомунікована, отримала інтердикт або ж наполегливо перебуває в явному тяжкому грісі», інформує Catholic Herald.

Випадок «політика-католика», котрий «послідовно пропагує і голосує за дозвіл на аборти і закон про евтаназію», означає прояв «формальної співпраці» у важкому грісі, - пояснив у своїй заяві о. Морей.

Зображення: Politico

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:09 Субота 0 91 Католицька принцеса захищає культуру життя та критикує Західний світ Принцеса Глорія фон Турн-і-Таксі – католицька мислителька, бізнес-леді, меценат та художниця – виступила з бурхливою промовою у Будапешті на тему визначення прав людини, що базуються на християнських цінностях та про те, як ці права зазнають атак на Заході сьогодні.