Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перманентна формація священників Київсько-Житомирської дієцезії
09:05 Середа 0 263
13-11-2019, 09:05

Перманентна формація священників Київсько-Житомирської дієцезії

12 листопада розпочався перший тур дводенної формації священників нашої дієцезії. Близько п’ятдесяти священників приїхало до Зарічан, щоб переживати дні інтелектуального та духовного збагачення. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

. В перший день були конференції о. Руслана Михалківа, ректора ВДС, на тему „Влада як служіння в Церкві”. Наступною, не менш цікавою та важливою темою було питання сурогатного материнства, від подружжя Цезара та Марії Кампомар. Цей виступ подружжя був також діленням своїм досвідом життя іспанської родини на місіях.


Кульмінацією першого дня зустрічі була Свята Меса, яку очолив єпископ Віталій Кривицький. Під час проповіді Єпископ нав’язав до актуальних проблем, з якими стикаються люди, яким служать священники. Допомагати, служити цим родинам, проповідувати Христа. Господь дає нам подивитись очима Бога, оцінювати речі Божими критеріями.  Господь є джерелом розв'язання проблем, а не священник.  На завершення проповіді єпископ побажав всім присутнім не переоцінювати матеріальне, а керуватись словами, які походять з уст Бога.


Вже в четвер на базу Карітас приїде наступна частина священників, щоб могти наповнюватись духом Божим та натхненно служити тим, до кого посилає їх Господь.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий