Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 5 найвизначніших цитат архієпископа Клаудіо Ґуджеротті
10:12 Середа 0 1 054
13-11-2019, 10:12

5 найвизначніших цитат архієпископа Клаудіо Ґуджеротті

Рівно 4 роки тому, 13 листопада, Апостольським нунцієм в Україні був призначений архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. З цієї нагоди ми обрали 5 найкращих цитат нунція про Україну, молодь, діалог та майбутнє України. 
1.«Чому Папа відправляє мене до вас? Чому він не відправляє мене до якихось принців, королів, олігархів, представників влади? Тому що ви є саме тими, кого Бог любить найбільше», ‒ Апостольський нунцій під час Святої вечері для безпритульних Києва, 6 січня 2018 року.

2.«Цієї ночі, дорогі брати і сестри, відчувайте близькість усієї Католицької Церкви до України і до тих, хто страждає… Я не хочу зіпсувати вам свята, але я живу в цій країні і відчуваю понегіднення, бо бачу прекрасну і дивовижну землю, яка стоїть на колінах.

Сьогодні Папа обіймає усіх вас. І кожному з вас каже: "Молись і придумай, винайди спосіб принести мир. Бо мир залежить також і від тебе". Це те побажання, із яким Папа звертається до вас цієї святої ночі. Щоб вибухи зброї змінилися на оплески щастя. Тоді будемо дивитися вгору й побачимо ангелів, які співають: "Слава во вишніх Богу, і мир на Землі людям, яких Він любить"» - з проповіді на Різдво Христове 2017 року, Київ.

3.«Дорога молодь! Вам подароване небо! Що ви хочете ще більше? Небо означає безмежність. Безмежність всього того, що ви бажаєте. Вам подаровано Того, хто живе на небесах і Котрий прийшов на цю землю та прийняв на Себе всі наші страждання і труднощі. […] Як можна сказати, що мене більше цікавить мати більшу заробітну плату, ніж вічне життя?» –з проповіді до молоді в рамках Дієцезіальної зустрічі молоді Закарпаття, 9 травня 2017 року.

4.«Діалог народжується від переконання в тому, що до добра можна навернутися, і що мені треба діяти для досягнення цього навернення до добра. Це мистецтво, яке народжується від усвідомлення того, що і я зроблений із добра і зла. Я теж є потенційно монстром і ангелом. Убити – це моя поразка: значить, я не зміг перемогти у боротьбі зі злом у серці, і тому я вбив серце, я вирвав його з іншої людини. Я ж, навпаки, покликаний пробудити в собі та в іншій людині те добре життя, яке Бог у нас вклав. Це і є перемога», - з інтерв`ю про ставлення Папи до війни в України.

5.«Ми вам довіряємо цих дітей. Ви є тими, хто має приготувати для них гідне майбутнє. Майбутнє України – Це не лише війна, не лише економічна криза, міжнародні проблеми… Україна народжується в очах цих дітей, вони є надією цієї країни», - слово до представників влади під час відкриття "Дому св. Йосифа" для самотніх матерів у с. Коротич, 19 жовтня 2019 року.

Нагадуємо, до свого служіння в Україні архієпископ Ґуджеротті був Апостольським нунцієм у Грузії, Вірменії, Азербайджані, Білорусі. 
Новини з України 12:02 Середа 0 140 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.