Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Врятуйте маленькі очі від закриття назавжди
16:41 Четвер 0 374
31-10-2019, 16:41

Врятуйте маленькі очі від закриття назавжди

 Саме такі слова говорить собі кожен, хто допомагає у зборі для Мар'янчика.

Маленький організм, у свої неповні два рочки вже веде важку боротьбу!!! Підвищення температури, стоматит, рвота, алергії… котрі є наслідком кількох курсів хіміотерапії, стали постійними супутниками малюка. Але необхідно пройти ще один такий курс, щоб підготувати організм до хірургічного втручання.

Мар’янчик Коберський був звичайним жвавим малюком з м. Полонне (парафія св. Анни), котрий завжди був усміхнений та радісний. Але…у серпні цього року життя маленького хлопчика кардинально змінилося – у нього діагностували нейробластому 4 стадії з метастазами.. В одну мить здорова дитина стала дитиною зі смертним вироком.

Свій перший курс хіміотерапії Мар'янчик отримав у хмельницькій лікарні. Але з огляду на те, що українські лікарі не давали великих шансів на одужання, почалися пошуки закордонних клінік. Мар'янчика взяв на лікування та особисто під свою опіку дитячий онколог - доктор Жауме Мора Граупера. Таким чином маленький Мар'янчик потрапив до клініки Сан Жуан Де Деу (Іспанія, Барселона). Але ціна життя малюка є дуже велика – понад 300 000 євро!!! Нажаль благодійні фонди знаходили «розумні пояснення» у відмові… Необхідний перший внесок, у розмірі 60 000 євро був зібраний у відносно короткий термін – і це все завдяки жертовності звичайних людей! Політика лікарні є досить сувора: якщо кошти перестають вчасно надходити на рахунок клініки то пацієнта просто виписують… Всілякі ярмарки, лотереї, пожертвування дозволили зібрати і наступні необхідні суми для переказу на рахунок клініки. Але цього ще замало…

Тому батьки звертаються до усіх і кожного, допомогти врятувати їх найменшого синочка!! Ваша підтримка дуже важлива: молитовна, інформаційна та при можливості фінансова. Не буває маленьких пожертв!! Кожен внесок – це крок до одужання!

Доєднайтеся до великої справи – рятування життя маленького хлопчика!


Приватбанк
5168 7426 0080 4789
Оформлена на отца Коберский Андрей Павлович

Карта Сбербанк рубли
5469 4500 1140 5578
Оформлена на волонтера Власову Маргариту
Кошелёк пайпал: help.pomogirebenky@yandex.ru

Сбор фонда Благовест для Марьянчика. Профиль фонда в инстаграм

Gofundme

Siepomaga

Група на Фейсбуці

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий