Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск прийняв Президента Литви
17:00 П'ятниця 0 87
8-11-2019, 17:00

Папа Франциск прийняв Президента Литви

Серед тем, які обговорювалися, була також ситуація в Україні та необхідність посилення співпраці між країнами.
Про це повідомляє Vatican News.

У п’ятницю, 8 листопада 2019 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції у Ватикані Президента Литви Ґінатаса Науседу, який опісля мав зустріч з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводив архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідадальний за стосунки з державами.

Як інформує Ватиканський прес-центр, під час щирих розмов сторони відзначили добрий стан двосторонніх стосунків та внесок Церкви в суспільство протягом багатостраждальної історії країни та перед обличчям актуальних соціально-економічних викликів. Були обговорені деякі теми обопільного зацікавлення, як пітримка сім’ї, гостинність та соціальна справедливість.

Врешті, розглянуто деякі теми регіонального та міжнародного характеру, такі як мир і безпека, конфлікт в Україні, як також необхідність посилення солідарності між єваропейськими країнами, щоб долати різні виклики, які стоять перед континентом.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:19 Понеділок 0 57 Папа: Кожен повинен робити свій внесок у подолання голоду в світі Для подолання проблеми голоду не вистачить зусиль лише з боку міжнародних організацій. Кожен повинен усвідомити неприпустимість культури відходів і боротися з нею. Про це Глава Католицької Церкви пише в посланні до Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.