Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Новий Директор Ватиканського прес-центру про виклики сучасної комунікації
13:12 Субота 0 600
20-07-2019, 13:12

Новий Директор Ватиканського прес-центру про виклики сучасної комунікації

Сприяти тому, аби Ватиканський прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, які розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол – таку мету ставить перед собою новообраний Директор цієї структури.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У четвер, 18 липня 2019 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив д-ра Маттео Бруні Директором Ватиканського прес-центру. В інтерв’ю для Vatican News новообраний Директор зазначив, що обрання на цю посаду є для нього великою честю й свідченням пошани не тільки до його особи, але й до праці, здійсненої разом з колегами прес-центру. Він висловив вдячність за довіру Святішому Отцеві та Префектові Дикастерії в справах комунікації Паоло Руффіні.

Нові виклики

На попередніх посадах Маттео Бруні займався справами оперативного характеру, однак, останніми роками він дедалі частіше спілкувався з різними ЗМІ, сприяючи тому, аби вони подавали правдиву інформацію про Святий Престол. Новообраний Директор Ватиканського прес-центру Святого Престолу пригадав одного з його попередників – отця Федеріко Ломбарді, під проводом якого він навчився дуже багато.

Зрозуміла та прозора інформація

Аналізуючи сучасну сферу комунікації, д-р Бруні він вказав на важливість зрозумілої та прозорої інформації, яка б допомагала краще розуміти світ, в якому ми живемо, та контекст, в якому відбуваються події. За словами Маттео Бруні, жести, слова та рішення – це те, що характеризує Понтифікат Папи Франциска, але тільки з плином часу можна буде насправді оцінити їхню важливість. «Я б хотів сприяти тому, – додав він, – аби прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, що розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол».
Новини з Ватикану 10:02 Четвер 0 126 «Список Пія ХІІ». Папа Пачелі, його помічники і допомога євреям Під заголовком «Список Пія ХІІ» на сторінках «L’Osservatore Romano» з’явилася рецензія на книгу Йогана Ікса, відповідального за історичний архів Відділу Державного Секретаріату Апостольського Престолу в справах стосунків з державами, в центрі уваги якої діяльність Пія ХІІ та його найближчих співробітників у роки, коли нацистське безумство взялося за винищення єврейського народу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.