Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Покликання в Україні у 2021 році
10:01 Середа 0 254
1-12-2021, 10:01

Покликання в Україні у 2021 році

У 2021 році Римсько-Католицька Церква в Україні збагатилася 22-ма покликаннями, що на 11 менше ніж минулого року.  
Дані про кількість осіб, які розпочали формацію у семінаріях чи монаших згромадженнях подані Комісією у справах душпастирства молоді РКЦ. Як повідомляє відповідальна за душпастирство покликань с. Тетяна Нетреба FMM дані були отримані від ректорів семінарій та представників чернечих родин. 

Нагадуємо, що в Україні існує три дієцезіальні семінарії: у Городку (Кам’янець – Подільська дієцезія), у Ворзелі (Київсько-Житомирська дієцезія), у Брюховичах (Львівська архідієцезія). А  також три Семінарії Redemptoris Mater, які знаходяться у Києві, Вінниці, Ужгороді.


Нам вдалося зібрати інформацію з усіх дієцезій, з 21 чоловічого та 58 жіночих згромаджень. 14 хлопців вступило до дієцезіальних семінарій: з них 5 з Кам’янець-Подільської дієцезії, 2 з Харківсько-Запорізької  дієцезії, 2 з Львівської архідієцезії, та 4 з Київсько-Житомирської дієцезії.  До семінарії Redemptoris Mater  вступив 1 хлопець.

Єднаємося разом і надалі в молитві про нові, святі та ревні покликання до священства та богопосвяченого життя, щоб не бракувало тих осіб, які нестимуть Слово Боже в сучасний світ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.