Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва до св. Антонія в пошуках загубленої речі
13:01 Вівторок 47 76 343
30-11-2021, 13:01
Молитви 76 343 47

Молитва до св. Антонія в пошуках загубленої речі

Святий Антонію, проповіднику невичерпної доброти, Бог удостоїв тебе особливого дару – допомагати людям у поверненні втраченого. Прийди нині на допомогу мені і своїм клопотанням допоможи відшукати те, що я шукаю. Також випроси для мене живу віру, досконале підкорення дії благодаті, відвернення від мирської суєти і прагнення блаженної вічності. Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом"
47 комментарі]ів
Христина
Додав Христина
17 листопада 2018 09:49
Доброго дня! Хотіла подякувати Богу та Світі. Антонія, адже з допомогою молитви знайшла дитячі чобітки зимові, які не могла знайти довший час. Люди за допомогою віри можна зробити все, і віднайти все!!!!


НАТАЛІЯ
Додав НАТАЛІЯ
9 грудня 2018 18:38
ДУЖЕ ДУЖЕ ДУЖЕ ДЯКУЮ СВЯТОМУ АНТОНІЮ!!!!! СУПЕР СИЛЬНА МОЛИТВА !!!!!! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ ПОВІРИТИ І ЯКЩО ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЬ !!!! ДЯКУЮ АНТОНІЙ ДУЖЕ ДЯКУЮ !!!!
Вікторія
Додав Вікторія
24 грудня 2018 18:00

Святий Антоній.Допоможи знайти загублене золото.Дякую тобі.Амінь.
Ірина
Додав Ірина
8 лютого 2019 12:09
Дякую Св. АНТОНІЮ що допоміг знайти ключі від машини . Молитва дуже сильна . 

людмила
Додав людмила
17 квітня 2019 21:44

Слава ІСУСУ  ХРИСТУ,СВЯТИЙ АНТОНІЙ робить нашу віру сильною ,молитва до ньго про страчену річ дійсно робить дива, головне вірити ,Губити будь-що завжди неприємно. Навіть коли це дрібна річ, ти почуваєшся вибитим із колії. Що вже казати про випадки, коли зникають документи, цінні предмети або гроші. Їх втрата може навіть позбавити їжі та сну. Кожному, мабуть, знайома ситуація: хвилину тому річ лежала перед тобою, а за мить її вже неможливо знайти. І ти шукаєш, сердишся, а вона наче крізь землю провалилася. Якщо подібне трапляється з вами — ​не спішіть панікувати. У таких ситуаціях зарадить молитва до святого Антонія. Цей «небесний детектив» ось уже сім століть допомагає людям знаходити загублене, ДЯКУЮ ТОБІ СВЯТИЙ АНТОНІЙ за вислухані  тобою мої тмолитви ,АМІНЬ


Надія
Додав Надія
28 червня 2019 15:28
Цитата: людмила

Слава ІСУСУ  ХРИСТУ,СВЯТИЙ АНТОНІЙ робить нашу віру сильною ,молитва до ньго про страчену річ дійсно робить дива, головне вірити ,Губити будь-що завжди неприємно. Навіть коли це дрібна річ, ти почуваєшся вибитим із колії. Що вже казати про випадки, коли зникають документи, цінні предмети або гроші. Їх втрата може навіть позбавити їжі та сну. Кожному, мабуть, знайома ситуація: хвилину тому річ лежала перед тобою, а за мить її вже неможливо знайти. І ти шукаєш, сердишся, а вона наче крізь землю провалилася. Якщо подібне трапляється з вами — не спішіть панікувати. У таких ситуаціях зарадить молитва до святого Антонія. Цей «небесний детектив» ось уже сім століть допомагає людям знаходити загублене, ДЯКУЮ ТОБІ СВЯТИЙ АНТОНІЙ за вислухані  тобою мої тмолитви ,АМІНЬ
Щиро помолилася до Святого Антонія, а вночі. через п'ять годин після молитви, знайшла річ, яку шукала два тижні, зриваючи собі сон. Дякую Святому Антонію! Він допомагає!
Маряна
Додав Маряна
3 липня 2019 20:14
Молилася до Святого Антонія і знайшла загублені ключі ,які шукала 2 тижні.Дякую,малитва має велику силу
Світлана
Додав Світлана
18 липня 2019 14:29
Хочу подякувати святому Антонію за допомогу. Я загубила обручку на подвірї в траві, я шукала але не думала що знайду. Та після щирої молитви до святого Антонія ніби очі відкрилися і обручка знайшлася. Люди моліця і вірте. Це дійсно правда.
Алла
Додав Алла
1 серпня 2019 19:17
Щиро дякую святому Антонію за знайдені ключі від трьох квартир!!!це справжнє чудо,три рази ходила і не бачила,але щиро молилась і одразу жпобачила
любов
Додав любов
12 серпня 2019 13:37
доброго дня усім. хочу подякувати Богу святому і святому Антонію за повернення мені моєї згуби. За його заступництвом за молитвами до них я знайшла свою згубу  буквально за годину  часу.знайшла там дей не сподівалася.вірте моліться і все буде добре.щиро дякую усім хто мене підтримував.Бог всім в поміч.
Anna
Додав Anna
29 серпня 2019 02:09
Дякую Богу і св.Антонію за вислухав мої молитви.Прославляю і величаю Тебе св. АНТОНІЮ,ти повернув мені радість і веселість, а заодно це сталося чудо.Відмовивши зранку останній день девятниці в твою честь ,а вже по обіді я знайшла мою згубу!То дійсно сталось чудо!


Наталя
Додав Наталя
3 вересня 2019 21:31
Святий Антоній.Допоможи знайти загублене золото.Дякую тобі.Амінь

Галя Слив’як
Додав Галя Слив’як
5 вересня 2019 19:38
Безмежно дякую Богові і Св.Антонію! Сталося справжнє чудо! На четвертий день пошуків я знайшла діамантовий перстень! Щиро дякую! Я дуже щаслива!
Оксана
Додав Оксана
11 вересня 2019 16:12
Молитва дійсно дуже сильна. Переконалася в цьому разом з сином. Після молитви знайшли ключі в вуличному смітнику, навіть і не думала там шукати.Дякую Святий Антоній!
Тетяна
Додав Тетяна
12 вересня 2019 09:30
Святий Антонію допоможи мені знайти котика
Галина
Додав Галина
12 вересня 2019 14:19
Дякую Святому Антонію за знайдену річ! 
Віктор
Додав Віктор
18 вересня 2019 10:42
Дякую Св. Антонію що допоміг знайти ключі дуже, дуже дякую!!!!
Oksana
Додав Oksana
23 вересня 2019 19:48

Моліться Св. Антонію і ваші прохання будуть почуті. Два тижні шукали песика, вчора ввечері почала молитися до святого, бо тільки вже була надія на нього і сьогодні песика знайшли. Дякую Св. Антонію. 
Юлія
Додав Юлія
26 вересня 2019 00:15
Добрий вечір.Не могла ніде знайти своїх кімнатних тапок,все обшукала.Помолилася до Св.Антонія,і тапки знайшлися десь за пів год.,правда я вже не шукала їх бо пізній вечір ,а мама все ж знайшла їх.Дякую Св.Антоній!
Віта
Додав Віта
15 листопада 2019 00:49
Дякую Всемогутньому Господу, святому Антонію за вислухані молитви і за знайдену річ.
Юлія
Додав Юлія
26 листопада 2019 20:52
Дякую Богу, Богородиці Діві, Антонію. Річь, яку загубили знайшли. Дуже сильні молитви, дякую, дякую, дякую!
Гість Андрій
Додав Гість Андрій
27 листопада 2019 12:08
Хочу подякувати Богу та Св. Антонію. З допомогою молитви дуже швидко віднайшов загублене. Дуже дякую! Амінь.
Світлана
Додав Світлана
29 листопада 2019 20:24
СВЯТИЙ  АНТОНІЮ  ДОПОМОЖИ  ЗНАЙТИ  ОБРУЧКУ ЧОЛОВІКА  АМІНЬ
Ольга
Додав Ольга
11 грудня 2019 19:07
Дякую за допомогу св. Антонію у віднайденні паспорта і банківської картки і окремі слова вдячності всім тим хто написав тут свої подяки. Бо ваші свідчення додали мені віри і впевненості у тому що і мене св. Антоній вислухає треба просто щиро помолитися. Буквально пів години тому я помолилася прохаючи святого про поміч і моя згуба через яку ми всією сім'єю всю хату перекинули в пошуках знайшлася :-)
Наталія
Додав Наталія
14 грудня 2019 20:50
Ще сьогодні зранку читала цю молитву в надії знайти документи, які шукала більше тижня. Ще не настав і обід, як документи знайшла. Тепер розказую всім про чудодійну силу молитви. Про неї мені підказа колега Людила, за що дуже їй вдячна. Вірте і святий Антоній допоможе і вам.
Аня
Додав Аня
16 грудня 2019 20:28
Доброго вечора. Хочу подякувати Св. Антонію, що вимолив у Бога ласку, щоб я могла знайти хрестик який загубився. Дякую Боже за всі ласки, якими ти мене обдаровуєш.
Богдана
Додав Богдана
23 грудня 2019 16:23
Слава Св Антонію!!!І Велика подяка!!!!              З
агубила золоте колечко,незнала ні де ніяк це сталось...помолилась і щиро вірила,що Св допоможе його віднайти...На 2 день чоловік знайшов на землі
Оксана
Додав Оксана
24 січня 2020 19:54
Дуже гарно дякую Святому Антонію за ласка, за те що завдяки йому я знайшла золото яке не могла знайти майже чотири місяці....... Через 2 дні після молитви, я знайшла в такому місці де і не могла собі уявити, що я туди поставила )))) (поставила в старий черевик і хотіла його викинути на смітник )
Оля
Додав Оля
1 лютого 2020 21:11
Святий Антонію допоможи мені знайти загублену річ .Дякую Тобі.Амінь 
Гість Марія
Додав Гість Марія
3 лютого 2020 00:01
Слава Ісусу Христу! Вже другий тиждень я чекаю на повернення котика( Молюся до святого Антонія і сподіваюся, що він ще живий і знайде дорогу додому( Якби він повернувся додому, я б була на сьомому небі від щастя, тому що я його дуже сильно люблю❤️ Святий Антоній допоможи❤️
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.