Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
10:00 Понеділок 0 1 165
8-11-2021, 10:00
Молитви 1 165 0

Молитви при помираючому

Коли ви знаходитеся біля помираючого, уникайте всього, що могло б його дратувати чи непокоїти. Подайте йому поцілувати хрестик чи медальйончик. Тихо, лагідно, з малими перервами читайте акти віри, надії, любові, покладання на Божу волю, намагайтеся спонукати його до покаяння.
О Всемилостивий Боже! Я від щирого серця каюся в тому, що Тебе – моє найбільше благо – я іноді зневажав своїми словами, думками й учинками. Я каюсь у цьому, бо люблю Тебе й надіюся на Твоє Милосердя. О мій Ісусе! Благаю про милосердя! Ісусе, Господи мій, я люблю Тебе над усе! Будь милостивий до мене грішного!

О мій Ісусе! Благаю прощення й милосердя заради Твоїх святих ран! Господи Ісусе Христе, прийми дух мій. О Пренепорочна Діво, молися за мене й будь біля мене.

Маріє, Мати милосердя! Борони мене від злого духа й прийми мене в смертну годину. Ісусе! Я для Тебе живу й для Тебе вмираю. Ісусе, я Твій за життя й по смерті. Нині, Владико, можеш відпустити слугу Твого за Твоїм словом у мирі.

Ісусе, який заради мене страждав і помер! Помилуй мене в хвилину моєї смерті. Найдорогоцінніший Ісусе! Будь моїм Спасителем, а не суддею. Ісусе, Маріє, Йосифе святий! Вам віддаю душу мою й серце, вчиніть, щоб я спочив разом із вами у мирі. Прийди, Господи Ісусе! Амінь.

З молитовника "Щоденно з Богом" 

Зображення: Cru

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.