Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершилося навчання у Школі душпастирства молоді
10:01 Понеділок 0 235
6-12-2021, 10:01

Завершилося навчання у Школі душпастирства молоді

З 2 по 4 грудня у Брюховичах, Львівської області відбулася заключна сесія Школи душпастирства молоді, яку провела Комісія у справах душпастирства молоді.
Зустріч розпочалася Святою Месою, яку очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава. Під час проповіді єпископ звернув особливу увагу на необхідності підготовки душпастирів для молоді, оскільки в наш час Церква переживає брак покликань та відтік підростаючого покоління з парафій, а самі молоді люди часто розчаровуються в оточуючому їх світі. Важливо допомогти юнацтву будувати своє майбутнє на міцному фундаменті віри.


На завершення першого дня школи відбулася інформативна конференція отця Миколи Бистрицького на тему «Принципи будівництва катехитичного класу в інтернеті».

У другий день відбулися два тренінги з психологом Вікторією Кондратюк на тему: «Цифровий детокс», щоб більше розуміти потреби сучасної молоді. Психолог заохотила приділяти особливу увагу емоційній сфері юнацтва та вчила розпізнавати симптоми «цифрової» поведінкової залежності.


Святу Месу у цей день для учасників школи очолив отець Роман Лаба OSPPE. Пізніше він провів для учасників дві конференції на тему: «Важливості читання Біблії у вихованні молоді» та «Способи читання Святого Письма».


Отець особливо наголосив на необхідності проповідування керигми та на важливості не католицизувати людей, а перш за все, євангелізувати.


Закінчився другий день чудовою прогулянкою по вечірньому Львову.

У останній день заключної сесії Школи душпастирства молоді святу Месу очолив отець Міхал Воцял SDB, голова Комісії душпастирства молоді.


«Щоб Господь благословив милосердним зором та милосердним серцем, готовим працювати після поразок», – такими були підсумкові слова річного навчання від отця Міхала, які він скерував у молитві за усіх учасників.

Отримавши сертифікат про навчання, учасники школи відвідали молодіжний центр святого Йоана Боско, де могли наочно дізнатися про практичний досвід праці з молодими людьми.

«Школа дала знайомство з чудовими людьми, «фанатичними» однодумцями та запал і натхнення в служінні молоді з новими силами, ідеями та підходами», – поділилася своїми враженнями Каріне, учасниця проєкту.


«На Школі я отримав неймовірні враження, познайомився з неймовірними людьми та вчився у неймовірних форматорів», – такими були слова ще одного учасника Остапа.

Від імені всіх учасників дякуємо організатору Школи отцю Юстину Копитко OFM за набутий досвід, високий рівень підготовки до кожного заходу, за запрошених лекторів.

З нетерпінням очікуємо на майбутню зустріч випускників.

Джерело: Комісія у справах душпастирства молоді
Новини з України 14:01 Вівторок 0 183 У столітньому музичному органі у Львові знайшли давню записку Цього тижня головний орган Латинського катедрального собору поїхав до Польщі на реставрацію. Повернеться він у храм приблизно через два роки. Про це повідомив органний майстер Віталій Чижевський.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.