Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відвідини святого Миколая в Луцьку
10:29 Понеділок 0 478
10-12-2018, 10:29

Відвідини святого Миколая в Луцьку

6 грудня Церква згадує святого Миколая з Мири, життя якого було переповнене вчинками милосердя й чудесами. Він – покровитель рибалок, мореплавців, пекарів, кондитерів, ув’язнених, нотаріусів, паломників, а особливо – дітей, які щороку з нетерпінням чекають його приходу. Цього року на свій спомин святий Миколай традиційно завітав до дітей кафедральної парафії святих Петра і Павла в Луцьку.
Опісля роратної Меси, яку очолив єпископ Віталій Скомаровський, діти й молодь парафії показали коротку виставу на честь святого Миколая, а після неї отримали подарунки, які цього року допомогло забезпечити Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку. Усім діткам за гарні вірші й пісні святий Миколай дарував солодощі.

Святий Миколай запросив до слова також єпископа Віталія Скомаровського, Консула пані Терезу Хрущ і сестер: вони подарували святому вірші, а сестри за активної підтримки дітей – ще й кілька пісень. На завершення лунали слова вдячності усім організаторам, а особливо Генеральному Консульству Республіки Польща в Луцьку за можливість у цей непростий час влаштувати дітям свято.Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 09:12 П'ятниця 0 118 Молитва за єдність християн у Харкові ​​​​18 січня у світі розпочався цьогорічний Тиждень молитов про єдність християн. Вже за традицією, християнські спільноти Харкова з 20 по 25 січня щодня збираються на спільні молебні по черзі у своїх храмах. Темою цього тижня вибрані слова: «Будьмо милосердними» (Діян 28,2). А для роздумів обрано фрагмент з Діянь святих Апостолів 27,18 – 28,10.