Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Готуватися до Різдва з мужністю віри
13:31 Вівторок 0 665
11-12-2018, 13:31

Папа: Готуватися до Різдва з мужністю віри

10 грудня 2018 року, під час ранкової Меси в Домі святої Марти, Папа Франциск, покликаючись на уривок із Євангелія від святого Луки, що розповідає про зцілення паралітика, якого спустили до Ісуса з даху будинку, підкреслив, що віра породжує мужність і є способом заторкнути Ісусове серце.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Ісус часто повертається до катехизи про віру, наполягає на ній. ʺПобачивши їхню віру,ʺ – пише Євангеліє. Ісус бачив ту віру, адже потрібно мужності, аби зробити отвір в даху і спустити через нього ліжко з хворим. Це вимагає відваги. Ті люди мали віру! Вони знали, що коли хворий опиниться перед Ісусом, то буде зцілений», – сказав Папа.

Різдво потрібно святкувати не по-світськи


Ісус захоплювався вірою багатьох людей, наприклад, сотника, який просив зцілити свого слугу; сиро-фінікійки, яка прохала про дочку, одержиму дияволом; чи жінки, яка зцілилася від кровотечі, тільки торкнувшись краю Ісусового плаща. Але Він також докоряв людям за малу віру, як-от Петрові, коли той сумнівався. «З вірою все можливе!» – наголосив Папа.

Нерідко ми святкуємо Різдво не з вірою, а по-світськи, по-язичницьки. Та Господь просить нас робити це з вірою; особливо у другий тиждень Адвенту треба просити в Бога благодаті святкувати Різдво з вірою. Папа підкреслив, що зберігати й відстоювати віру нелегко.

Просити в Бога підтримати нашу віру


На думку Папи, особливо знакова подія зцілення сліпого, описана в розділі 9 Євангелія від святого Йоана. Сліпий визнає віру перед Ісусом, в Якому впізнає очікуваного Месію. Папа заохотив ввірити Богові нашу віру, захищаючи її від спокус світу.

Насамкіець Його Святість закликав повторити акт віри: «Вірю, Господи, допоможи моєму невірству! Захисти мою віру від світськості, від забобонів, від усього того, що не є вірою. Захисти її від применшення до теорій. Нехай це буде віра в Тебе, Господи!»
Новини з Ватикану 09:02 Понеділок 0 122 Неділя з Папою: молитва за безпритульних і сім’ї в скруті та заклик до журналістів Під час недільної «віртуальної» зустрічі з вірними Святіший Отець скерував думку вірних до трагедії безпритульних, які помирають від переохолодження, заохотив приєднатися до молитви за єдність християн і закликав журналістів свідчити правду.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.