Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Скульптор про пам'ятник Йоану Павлу ІІ: "Його усмішка мені приснилась"
17:30 Вівторок 0 417
19-05-2020, 17:30

Скульптор про пам'ятник Йоану Павлу ІІ: "Його усмішка мені приснилась"

Твори мистецтва мають властивість заворожувати тих, хто їх споглядає. Щось від Божественного Творця носить у собі кожний прояв людської творчості. Самі митці часто кажуть, що Хтось їх надихає. Незвичайне натхнення прийшло до скульптора з Івано-Франківська. 

"Його усмішка мені приснилась. Я запам'ятав її назавжди. Через неї я відчув Його безмежну любов до світу, до всього. Мене захопила багатогранність цієї людини: поет, драматург, педагог, богослов, філософ історії, миротворець, феноменолог і, навіть, актор. Гадаю, мені вдалось передати скульптурою найважливіше і Його усмішка наповнить Вас любов'ю." — так говорить український скульптор Данило Книшук про свою нову роботу — пам'ятник Папі Римському Йоану Павлу ІІ.


Данило ще 6 років тому виграв конкурс проєктів пам'ятника Йоану Павлу ІІ в рідному місті Івано-Франківську. Тоді місто не знайло коштів на виготовлення пам'ятника. Проте, скульптор так проникся постаттю цієї дивовижної людини, що уже не міг зупинитись. І, цими днями, у дні ювілею 100-річчя з Дня народження Йоана Павла ІІ ми можемо милуватись пам'ятником на подвір'ї майстернi біля будинку скульптора. Робота ще не завершена, її потрібно ще "перенести" в мармур. Та, усмішка Папи уже осяює нас.


Джерело: Art project of Ukrainian sculptor Knyshuk DanylЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий