Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів. День перший
09:06 Четвер 0 1 510
16-07-2020, 09:06

Паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів. День перший

Завершився перший день XXVIII Францисканського паломництва Шепетівка-Полонне-Бердичів. 

Своїми враженнями про цьогорічний формат паломництва з Шепетівки до Бердичева ділиться його організатор о. Кирило Тополевський OFM.

"Важко описати мої враження. З однієї сторони - набагато легше, жодних переживань щодо організації. Цього разу йду як звичайний паломник, молюся і роздумую. Група складається з досвідчених паломників, які дуже добре організовані. Жодних проблем. Я ще ніколи такою маленькою групою не ходив, навіть на оазі дітей більше. Ідемо скоріше, набагато. Але особисто мені чомусь важче. Може тому, що звик до стресу і він давав мені більше сили, а може тому, що жертвую це паломництво за всіх хто залишився вдома. Звичайно мені сумно, хотілося всіх паломників побачити та разом іти. Група у нас чудова, вони додають сил і це тішить, що у такі часи є на кого покластися".


Джерело: Паломництво Шепетівка-Полонне-Бердичів
Фотогалерея 11:02 Понеділок 0 218 Присяга Національних Офіцерів Ордену Лицарів Колумба у Львівській катедрі 27 вересня, у Львівській Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні, митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу під час якої освятив офіцерські відзнаки братам Лицарям та прийняв їхню присягу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.