Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво парафії святого Вацлава з Житомира до Матері Божої Бердичівської
12:05 Вівторок 0 640
21-07-2020, 12:05

Паломництво парафії святого Вацлава з Житомира до Матері Божої Бердичівської

У понеділок 20 липня, коли в літургійному календарі згадується святий пророк Ілля, відбулось паломництво парафії святого Вацлава з Житомира до Матері Божої Бердичівської.

Дякуємо отцю  Рафаїлу Мишковському OCD, настоятелю санктуарію за теплу зустріч, отцю Христофору Урбанському OCD за проголошене слово, отцю Максиміліану Подвіці OCD за прийняття наших парафіян до братства святого Скапулярія.

Босі Кармеліти звертаються до всіх родин та парафіяльних груп із запрошенням відвідати Санктуарій Матері Божої Бердичівської протягом липня. Паломників очікуватиме черговий кармеліт, із яким буде можливість узгодити відвідини Матері Божої Бердичівської. Чекаємо Вас і запрошуємо єднатись у паломництві до престолу Богородиці. Контактний номер телефону для зголошення групи в липні: +380 68 344 2070

Джерело: Парафія святого Вацлава
Фотогалерея 14:00 Четвер 0 305 День духовного відновлення для священиків та черниць Рівненського деканату У вівторок, 13 жовтня 2020 року, у парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Острозі відбувся день зосередження священиків та черниць, які працюють у Рівненському деканаті Луцької дієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.