Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Карітаси» Європи і Середземномор’я об’єднують зусилля проти торгівлі людьми
12:32 Понеділок 0 910
30-07-2018, 12:32

«Карітаси» Європи і Середземномор’я об’єднують зусилля проти торгівлі людьми

З нагоди Міжнародного дня боротьби проти торгівлі людьми регіональні та національні «Карітаси» представили новий проект для протидії цьому явищу.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Проект, який передбачає транскордонне дослідження, залучає два регіональні об’єднання («Карітас Близького Сходу та Півночі Африки» й «Карітас Європи») та 9 національних представництв «Карітасу» (Албанія, Боснія і Герцеговина, Франція, Йорданія, Ліван, Косово, Словенія, Словаччина й Україна).

Покращити надання допомоги постраждалим

Мета дослідження – «покращити практики надання допомоги врятованим жертвам, ділячись даними щодо наслідків торгівлі людьми, аби започаткувати нові й ефективніші методи підтримки під час реабілітації».

Дослідження покликане також запропонувати засоби для того, щоб якомога краще ідентифікувати дії торговців людьми, запобігати їм і протидіяти. Ідеться також про те, щоб сприяти усвідомленню загроз серед людей, які належать до груп ризику, в органах правопорядку та в суспільній думці. Необхідно зважати на те, що торговці людьми дуже організовані й використовують дедалі вишуканіші технології.

Боротьба з торгівлею людьми.

«Це справді необхідне дослідження, – вважає Женев’є Коля, представниця відділу «Карітас Європи» з протидії торгівлі людьми. – І хоча боротьба з торговцями покращилася останніми роками, ці злочинці знаходять нові способи полювати за жертвами».

Спеціальний доповідач ООН щодо торгівлі людьми Марія Ґрація Джаммарінар запросила «Карітас» представити свої рекомендації під час засідання Ради ООН з прав людини, що відбулося в червні цього року. Серед цих рекомендацій – спеціальна формація всіх, задіяних у цій сфері, створення для жертв можливостей наново розпочати життя й відмова від репатріації, якщо на батьківщині на них може чигати небезпека.
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 123 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.