Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Папські бігуни взяли участь у римському напівмарафоні
11:45 Четвер 0 72
26-10-2017, 11:45

Папські бігуни взяли участь у римському напівмарафоні

Бігуни з усіх соціальних прошарків, зокрема 30 членів новоствореної Ватиканської академії легкоатлетики, взяли  участь у першому римському напівмарафоні «Via Pacis», який починається і закінчується на площі святого Петра перед входом в базиліку.
Академія легкоатлетики була створена з працівників Ватикану, які називають себе «папськими бігунами».
КМЦ нагадує: За словами заступника секретаря Папської ради з культури монс. Мельхор Санчеса де Тока-і-Аламеди, в команду «Athletica Vaticana» входять чоловіки і жінки - працівники друкарні, музеїв, газети «L'Osservatore Romano», Секретного архіву, бібліотеки, Ватиканського радіо, Папських рад, пожежні, жандарми і швейцарські гвардійці: їх об'єднує любов до спорту і бажання просувати здорові цінності під прапором Святійшого Престолу.

Джерело: pl.aleteia.org

По темі:
У Ватикані створена легкоатлетична асоціація

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:25 Неділя 0 57 Папа: Покликання – це забути про себе, щоб віддатися Божій любові У суботу, 9 грудня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції черниць зі Згромадження Місіонерок Пресвятого Ісусового Серця, особлива харизма яких – служіння мігрантам, сиротам і вбогим. Зустріч була приурочена до 100-річчя відходу до вічності засновниці Згромадження, святої Франчески Саверіо Кабріні, яка упокоїлася в Бозі 17 грудня 2017 р. в Чикаго (США).