Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Шепетівці відбулися міні-реколекції для дівчат «Face in Book»
12:27 П'ятниця 0 1 119
27-10-2017, 12:27

У Шепетівці відбулися міні-реколекції для дівчат «Face in Book»

20–21 жовтня 2017 року в Шепетівці, що на Хмельниччині, в монастирі сестер святого Йосипа відбулися міні-реколекції для дівчат шкільного віку під назвою «Face in Book». На цю зустріч дівчата прибули зі Львова, Тернополя, Києва, із самої Шепетівки та поблизьких парафій.
Хоч тема реколекцій асоціюється з назвою найбільшої віртуально-соціальної мережі в світі, однак метою цих реколекції було пізнання себе та ближче знайомство з Богом через Його Слово.


Учасниці намагалися краще пізнати спершу своє фізичне обличчя, а згодом і глибоку сутність самих себе, щоб за допомогою Божого Слова та преклоніння перед Євхаристійним Ісусом навчитися перебувати один на один із Богом чи відновити свої стосунки з Ним.

Реколекції для дівчат провадила сестри Марлена Куц і Тадея Стасюк. В Таїнстві Примирення та Євхаристії Сестрам та дівчатам служили отці-францисканці з шепетівської парафії Воздвиження Всечесного Хреста.

Джерело: jozefitki.org.ua

По темі:
Реколекції для священиків та освячення лікарського кабінету в Бердянську
Новини з України 17:01 Середа 0 224 Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль 7 квітня 2021 року підрозділу Християнської служби порятунку “Маріуполь-Піонерське” був переданий в користування автомобіль Renault TRAFIC для обслуговування цивільного населення, в першу чергу дітей та осіб похилого віку.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.