Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Шепетівці відбулися міні-реколекції для дівчат «Face in Book»
12:27 П'ятниця 0 954
27-10-2017, 12:27

У Шепетівці відбулися міні-реколекції для дівчат «Face in Book»

20–21 жовтня 2017 року в Шепетівці, що на Хмельниччині, в монастирі сестер святого Йосипа відбулися міні-реколекції для дівчат шкільного віку під назвою «Face in Book». На цю зустріч дівчата прибули зі Львова, Тернополя, Києва, із самої Шепетівки та поблизьких парафій.
Хоч тема реколекцій асоціюється з назвою найбільшої віртуально-соціальної мережі в світі, однак метою цих реколекції було пізнання себе та ближче знайомство з Богом через Його Слово.


Учасниці намагалися краще пізнати спершу своє фізичне обличчя, а згодом і глибоку сутність самих себе, щоб за допомогою Божого Слова та преклоніння перед Євхаристійним Ісусом навчитися перебувати один на один із Богом чи відновити свої стосунки з Ним.

Реколекції для дівчат провадила сестри Марлена Куц і Тадея Стасюк. В Таїнстві Примирення та Євхаристії Сестрам та дівчатам служили отці-францисканці з шепетівської парафії Воздвиження Всечесного Хреста.

Джерело: jozefitki.org.ua

По темі:
Реколекції для священиків та освячення лікарського кабінету в Бердянську

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:00 Четвер 0 203 Святкування на честь св. Йоана Павла ІІ у Католицькому Медіа-Центрі Святий Папа особливо близький тим, хто служить у Католицькому Медіа-Центрі, і не лише тому, що тут є його реліквії. Саме з нагоди візиту Святішого Отця до України, у 2001 році, розпочав свою роботу цей офіс при Конференції єпископату України.