Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Німеччина: процес беатифікації отця Романо Ґвардіні
14:05 Четвер 0 1 101
26-10-2017, 14:05

Німеччина: процес беатифікації отця Романо Ґвардіні

У грудні розпочнеться процес беатифікації отця Романо Ґвардіні. Про це повідомляє архідієцезія Мюнхена і Фрайзінга. Німецький теолог і філософ, який походив з Італії, значно вплинув на реформу літургії під час Другого Ватиканського Собору.
 

Беатифікаційний процес розпочнеться 16 грудня зі Святої Меси, яку провадитиме кардинал Рейнхард Маркс у мюнхенському соборі Святої Богородиці. Вже зараз архідієцезія закликає усіх вірних надсилати корисну інформацію про життя та віру Слуги Божого.
 
Отець Ґвардіні народився у Вероні, виріс у Німеччині. Це один із найвпливовіших філософів і теологів ХХ століття. У 1918 році він опублікував широко коментувану книжку «Про дух літургії», а згодом мав значний вплив на реформу літургії під час Другого Ватиканського Собору й на теологію Йозефа Рацінґера. Романо Ґвардіні критикував націонал-соціалістичну ідеологію Третього рейху. Викладав філософію в Тюбінгені і філософію релігії в Мюнхені, де й помер 1968 року.
 
Архідієцезія Мюнхена і Фрайзінга також почне процес беатифікації журналіста й історика Фріца Майкла Герліха, убитого 1934 року в концентраційному таборі Дахау. Остання беатифікація в цій архідієцезії відбулася 1988 року, коли блаженним проголосили редемпториста Каспара Штанггассінгера.

Джерело: Радіо Ватикану pl

По темі:
У Барселоні проголошено блаженними мучеників-кларетинців
Братислава: беатифікація o. Титуса Земана, мученика комуністичного режиму
Папа затвердив декрети про героїчність чеснот двох уродженців України – отця Серафима Кашуби та матері Єлизавети Рози Чацької

Новини зі світу 10:01 Середа 0 193 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.