Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Золота троянда від Папи до 300-річчя Марійного культу
15:01 Середа 0 652
11-10-2017, 15:01

Золота троянда від Папи до 300-річчя Марійного культу

Папа Франциск надіслав до бразильського санктуарію Богородиці в Апаресіді золоту троянду з нагоди 300-річчя від дня, коли у водах річки Параїба-ду-Сул було знайдено образ Діви Марії. Папським представником на ювілейних урочистостях буде кардинал Джованні Баттіста Ре, колишній префект Конгрегації єпископів.

«Золота троянда символізує любов Папи до Богородиці та бразильського народу», – сказав кардинал, прибувши до Апаресіди.


Цей Санктуарій отримує золоту троянду втретє. Першу надіслав 1967 року Папа Павло VI на 250-річчя знайдення образу Пресвятої Богородиці, а другу привіз Папа Бенедикт XVI 2007 року.
Марійний санктуарій в Апаресіді, на півдорозі між Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро, – один із найвідвідуваніших у світі. Щороку сюди приїздить близько 11 мільйонів паломників.

Джерело: EKAI

По темі:
Папа до молоді Бразилії: будуйте нове, справедливіше суспільство, вільне від корупції

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 11:10 П'ятниця 0 13 Папа до душпастирів Таїланду: відображайте погляд, що перемінює Під час зустрічі із священниками, богопосвяченими особами, семінаристами й катехитами Таїланду Святіший Отець вказав на важливість дякувати тим, хто сприяв їхньому покликанню, та закликав їх звіщати Євангеліє в спосіб, близький місцевим мешканцям.