Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Золота троянда від Папи до 300-річчя Марійного культу
15:01 Середа 0 1 133
11-10-2017, 15:01

Золота троянда від Папи до 300-річчя Марійного культу

Папа Франциск надіслав до бразильського санктуарію Богородиці в Апаресіді золоту троянду з нагоди 300-річчя від дня, коли у водах річки Параїба-ду-Сул було знайдено образ Діви Марії. Папським представником на ювілейних урочистостях буде кардинал Джованні Баттіста Ре, колишній префект Конгрегації єпископів.

«Золота троянда символізує любов Папи до Богородиці та бразильського народу», – сказав кардинал, прибувши до Апаресіди.


Цей Санктуарій отримує золоту троянду втретє. Першу надіслав 1967 року Папа Павло VI на 250-річчя знайдення образу Пресвятої Богородиці, а другу привіз Папа Бенедикт XVI 2007 року.
Марійний санктуарій в Апаресіді, на півдорозі між Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро, – один із найвідвідуваніших у світі. Щороку сюди приїздить близько 11 мільйонів паломників.

Джерело: EKAI

По темі:
Папа до молоді Бразилії: будуйте нове, справедливіше суспільство, вільне від корупції

Новини зі світу 18:01 Вівторок 0 97 20-та річниця «Екуменічної хартії»: єдність, за яку Ісус молився і страждав Христос У заяві з нагоди 20-ї річниці підписання «Екуменічної хартії», очільники Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE) та Конференції Європейських Церков (KEK) висловили прагнення та зобов'язання «зміцнювати церковну єдність через спільні молитви та дії, пропонуючи при цьому своє служіння світові у справі сприяння справедливості та миру».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.