Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Нічні злодії пограбували каплицю в парафії святої Фаустини Ковальської
15:29 Середа 0 155
11-10-2017, 15:29

Нічні злодії пограбували каплицю в парафії святої Фаустини Ковальської

Настоятель  парафії святої Фаустини Ковальської в селі Богатирівка Запорізької області отець Андрій Попов на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив про нічне пограбування місцевої каплиці.


«В ніч на неділю до нас в каплицю в Богатирівці вліз злодій. Дякувати Богу, він не встиг зламати табернакулу зі Святими Дарами, хоч вже приготував кувалду та монтажку… Це вже другий випадок, коли в каплицю влазять злочинці». У зв'язку з такими неприємними новинами настоятель вирішив поставити сигналізацію та захистити вікна ґратами. На все це потрібно зібрати 13 тисяч гривень – чимала сума для цієї парафії.Тому всіх небайдужих запрошуємо допомогти місцевим католикам захистити сакральне місце. Для фінансової допомоги звертайтеся до самого отця Андрія на сторінці у Фуйсбуку або перерахуйте допомогу на картку: 5168 7554 0845 2965.Отець заздалегідь усім дякує і просить для всіх благословення.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».