Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Нічні злодії пограбували каплицю в парафії святої Фаустини Ковальської
15:29 Середа 0 1 045
11-10-2017, 15:29

Нічні злодії пограбували каплицю в парафії святої Фаустини Ковальської

Настоятель  парафії святої Фаустини Ковальської в селі Богатирівка Запорізької області отець Андрій Попов на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив про нічне пограбування місцевої каплиці.


«В ніч на неділю до нас в каплицю в Богатирівці вліз злодій. Дякувати Богу, він не встиг зламати табернакулу зі Святими Дарами, хоч вже приготував кувалду та монтажку… Це вже другий випадок, коли в каплицю влазять злочинці». У зв'язку з такими неприємними новинами настоятель вирішив поставити сигналізацію та захистити вікна ґратами. На все це потрібно зібрати 13 тисяч гривень – чимала сума для цієї парафії.Тому всіх небайдужих запрошуємо допомогти місцевим католикам захистити сакральне місце. Для фінансової допомоги звертайтеся до самого отця Андрія на сторінці у Фуйсбуку або перерахуйте допомогу на картку: 5168 7554 0845 2965.Отець заздалегідь усім дякує і просить для всіх благословення.
Новини з України 10:02 Середа 0 119 Молитва за святої пам'яті єпископа Пурвінського у річницю священицьких свячень 13 квітня 1961 року диякон Ян Пурвінський отримав священицькі свячення. Рівно через 60 років в кафедральному храмі святої Софії у Житомирі зібрані єпископи, священики з житомирських парафій молились і дякували Богу за дар життя, покликання, священства, єпископства, святої пам'яті єпископа Яна, який не дожив до цього дня всього тиждень.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.