Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Церкви Єрусалима стають на захист прав місцевих християн
11:49 Середа 0 45
6-09-2017, 11:49

Церкви Єрусалима стають на захист прав місцевих християн

Нападом на «status quo», який століттями регулював правові відносини між релігійними конфесіями в Єрусалимі, лідери місцевих християнських Церков назвали у спільній заяві нещодавню постанову ізраїльської влади. 


Йдеться про дві ситуації. Перша – це судовий дозвіл, даний трьом ізраїльським компаніям, які належать євреям, на використання власності православного Патріархату – двох готелів, розташованих поблизу Єрусалимських воріт Джаффи. Друга – це законопроект, який обмежує права Церков на їхню власність.
Церковні лідери в Єрусалимі рішуче засудили ці дії, які посягають на цілісність міста та всієї Святої Землі та на ослаблення присутності тут послідовників Христа. «Жива й динамічна християнська громада – це важливий елемент для такого різноманітного суспільства, а загрози, які для неї виникають, лише посилюють напругу в ці важкі часи», – ідеться в декларації. Її підписали 13 очільників Церков у Єрусалимі, зокрема Апостольський адміністратор латинського Патріархату архієпископ П'єрбаттіста Піццабалла та францисканський кустодій Святої Землі отець Франческо Паттон. Вони звертаються до Церков усього світу, урядів та всіх людей доброї волі з проханням про підтримку непорушності  історичного «status quo» місцевих християн.
Джерело: Radio Watykanskie

По темі:
Папа до рабинів: Переживаємо період плідного діалогу
Рапорт CNEWA про присутність християн на Близькому Сході
Папа: Християни – люди весни, а не осені

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:24 Середа 0 44 Землетрус у Мексиці: співчуття та допомога італійської організації «Caritas»
Італійський відділ організації «Caritas» опублікував прес-реліз з приводу нового сильного землетрусу, що сколихнув Мексику 19 вересня 2017 р., саме в річницю страшного землетрусу 1985 року.