Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » У Києві відкриється Х Екуменічний соціальний тиждень
16:00 Вівторок 0 27
6-06-2017, 16:00

У Києві відкриється Х Екуменічний соціальний тиждень

У середу, 7 червня, о 13.30 в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка (головний корпус, вул. Володимирська, 60) відбудеться урочисте відкриття X Екуменічного соціального тижня «Гідність. Служіння. Солідарність. На шляху оновлення країни». Захід триватиме до 9 червня.
Організатор Форуму – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету (Львів).
 Співорганізатори Форуму: Київська обласна рада та облдержадміністрація, Київська міська державна адміністрація, Пасторально-міграційний відділ УГКЦ, Київський центр Українського католицького університету, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Український кооперативний альянс, Інститут релігійних наук святого Томи Аквінського, Центр святого Климента, Відкритий православний університет святої Софії-Премудрості, Українська академія лідерства, Український кризовий медіа-центр.
До привітального слова запрошені:
Леонід Губерський, ректор Київського національного  університету імені Тараса Шевченка;
о. Паскаль Гольніш, президент Фундації L'Œuvre d'Orient, Франція;
Домінік Кіньйо, президент Соціальних тижнів Франції;
В’ячеслав Кучер, заступник голови – керівник апарату Київської обласної державної адміністрації;
о. Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету.
 У межах Екуменічного соціального тижня заплановано проведення  відкритих дискусій, круглих столів, панельних дискусій, семінару Українського християнського академічного товариства, виставки, BarCamp для молоді, робочої майстерні, концерту народної та духовної музики та інші заходи.
 Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна. Реєстрація та програма на сайті www.esweek.org.ua.ua Довідка:
Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.
Джерело - risu

По темі:
Рада Церков ініціює скасування загальної перереєстрації релігійних організацій
Києвом пройшла Хода на захист прав дітей і сім'ї

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:56 Середа 0 60 Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького під час Святої Меси у базиліці Матері Божої Фатімської у Фатімі на завершення Всеукраїнського паломництва

Улюблені Брати і Сестри !

Древня християнська традиція говорить, що Бог посилає кожну людину на світ, з спеціальним посланням, яке вона має сповістити, спеціальною піснею, яку вона має заспівати, спеціальним актом любові який має звершити. Ніхто інший не може сповістити довіреного нам послання, заспівати нашу унікальну пісню або звершити довірений нам акт любові. Кожен з нас повинен це вчинити сам.