Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Екуменізм і синодальний шлях в Азії: зустріч відповідальних за діалог
11:01 Субота 0 192
15-01-2022, 11:01

Екуменізм і синодальний шлях в Азії: зустріч відповідальних за діалог

Представники єпископатів Азії обговорили з представниками компетентних відомств Римської Курії екуменічний вимір синодального процесу.

Про це пише Vatican News.

У середу, 12 січня 2022 року, Бюро з питань екуменізму та міжрелігійного діалогу Федерації Єпископських Конференції Азії провело онлайн-зустріч, присвячену екуменічному вимірові синодального процесу, який розпочався у Католицькій Церкві в жовтні минулого року. Зустріч було організовано в співпраці з Папською Радою сприяння єдності між християнами та Генеральним Секретаріатом Синоду Єпископів у світлі спільного листа на цю тему, який наприкінці жовтня очільники цих інституцій кардинали Курт Кох і Маріо Ґрек надіслали єпископам, відповідальним за екуменізм.

Віртуальне засідання зібрало понад 70 представників єпископських конференцій Азії з понад двадцяти країн. Зустріч стала нагодою обмінятися практичними порадами щодо здійснення екуменічного виміру синодального процесу в церковних структурах регіону.

Виголосивши вступне слово, єпископ Браєн Фаррел, Секретар Папської Ради сприяння єдності між християнами, разом із сестрою Наталі Бекар, Заступницею Секретаря Синоду Єпископатів, відповіли на різні запитання представників єпископатів континенту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.