Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Під час літніх канікул студенти-католики Чилі будують храми і спільноти
11:01 Четвер 0 127
13-01-2022, 11:01

Під час літніх канікул студенти-католики Чилі будують храми і спільноти

Ділитися радістю життя з Богом, допомагати громадам будувати храми і каплиці, зміцнювати спільноти і поширювати місіонерський дух серед школярів – такі цілі ставлять перед собою студенти Папського Католицького Університету Чилі, які під час літніх канікул беруть участь в різних місійних проектах.
Про це пише Vatican News.

Майже тисяча студентів з різних факультетів Папського Католицького Університету Чилі беруть участь у студентській місії, що триває від 4 до 14 січня 2022 року й охоплює сім регіонів країни. В рамках цієї місії студенти, що в цей період перебувають на літніх канікулах, долучаються до трьох різних проектів «Misión País», «Capilla País» та «Siembra UC».

Допомагаючи дієцезіям та парафіям

«Misión País» (з ісп. Місія “Країна”) – це проект, учасники якого прагнуть відповісти на потреби чилійської Церкви, надаючи допомогу всім дієцезіям країни, особливо парафіям, які її найбільше потребують. Від започаткування 2004 року цього проекту студенти-волонтери відвідали 500 різних районів країни, допомагаючи спільнотам і окремим людям розвивати свою духовність, що ґрунтується на особисту зустріч з Христом. «Під час місії, – зазначається на їхньому вебпорталі, – ми хочемо розділити радість від того, що наше життя змінилося, тому що в Бозі ми знайшли новий спосіб життя».

Будувати Церкву

«Ми – молоді студенти-католики, які, відгукнувшись на заклик Папи Франциска, вирушили на периферію міст, щоб виконати наше завдання будувати Церкву», – так свою місію описують учасники проекту «Capilla País», що був започаткований у 2015 році для того, аби, готуючись до візиту Папи Франциска на початку 2018 року, допомагати католицьким громадам Чилі будувати храми і каплиці. «Завдяки своїй праці, –зазначають студенти, – ми хочемо налагоджувати взаємини, формувати і зміцнювати їх на місці зустрічі з Богом. Ми будуємо простори зустрічі з Богом, які ми залишаємо спільноті, яку відвідали».

Поширювати місійний дух

Студентський проект Папського Католицького Університету «Siembra UC» зародився 2003 року для того, щоб сприяти розвитку місіонерського руху в загальноосвітніх школах: студенти цього проекту провадять групи школярів, разом з якими організовують різні душпастирські заходи.

Всі події, що відбувається в рамках цих трьох проектів, проводяться з дотриманням санітарних правил, пов’язаних з пандемією, але це не затьмарило бажання молодих людей нести Боже слово в усі куточки їхньої країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.