Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа черницям, що трудяться в освіті: повертати молоді любов до життя
12:02 Вівторок 0 189
25-01-2022, 12:02

Папа черницям, що трудяться в освіті: повертати молоді любов до життя

Звертаючись до Сестер Згромадження Августиніянок Пресвятої Богородиці з нагоди їхньої Генеральної Капітули, Папа Франциск висловив сподівання, що їхні зусилля й ентузіазм, загартовані в силі Євангелія, повернути молоді любов до життя та бажання будувати суспільство, гідне свого імені.
Про це пише Vatican News.

У понеділок, 24 січня 2022 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції Сестер Згромадження Августиніянок Пресвятої Богородиці з нагоди їхньої Генеральної Капітули. Звертаючись до черниць, Папа зазначив, що він дякує Господеві за їхню «харизму виховання на служінні молодим поколінням та сім’ям задля цілісного гуманізму та більш братерського світу». Він додав, що у вірності євангельській чуйності своїх засновників святого П’єра Фур’є та блаженної Алікс Леклер, сестри-августиніянки Пресвятої Богородиці трудяться у сфері народної освіти, у вихованні до віри і до справедливості та в допомозі бідним.

Творити спільноти надії і радості

Цитуючи Апостольське напоумлення Evangelii gaudium, Єпископ Риму зауважив, що «великою небезпекою сучасного світу з його численними й гнітючими споживчими пропозиціями, є індивідуалістичний смуток, який випливає із заможного й жадібного серця, із хворобливої гонитви за поверхневими насолодами, із ізольованого сумління». В цьому контексті він закликав черниць творити «спільноти надії і радості» в тих країнах, де вони служать.

Сприяти цілісному розвитку молоді

Наступник святого Петра підкреслив, що тема їхньої Генеральної Капітули – «Освітньо-виховний пакт Згромадження Августиніянок Пресвятої Богородиці» – є закликом до того, аби переосмислити способи, якими можна достукатися до молоді, аби сприяти їхньому цілісному розвитку. «Перед обличчям викликів і небезпек, які загрожують молодим людям, – підкреслив він, – я сподіваюся, що ваші зусилля й ваш ентузіазм, загартовані в силі Євангелія, повернуть їм любов до життя та бажання будувати суспільство, гідне свого імені».

«Церква розраховує на вас»

«Я розраховую на вас і довіряю вам, вам довіряє Церква, – наголосив Святіший Отець, додаючи, що своїми словами, своїми діями та своїм життям вони дають сильне свідчення світові, який відкидає вразливі верстви населення. Він закликав черниць черпати із сопричастя з Христом силу для того, аби дивитися на світ позитивним поглядом, поглядом любові, надії, співчуття і ніжності.

Папа зазначив, що завдяки своїй харизмі, «яка спрямована на те, щоб кожна людина відкрила для себе любов Христа», Сестри Згромадження Августиніянок Пресвятої Богородиці сприяють відкриттю нових горизонтів і створенню просторів для братерства. На завершення, в контексті поточної пандемії, яка має негативні наслідки також і на виховання молоді, Святіший Отець закликав їх перебувати поруч з тими, хто переживає самотність, смуток і відчай.
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 76 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.