Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва про єдність християн
14:30 Вівторок 0 553
25-01-2022, 14:30

Молитва про єдність християн

У свято Навернення апостола Павла добігає завершення Тиждень молитов про єдність християн. Молімося, аби Святий Дух єднав нас та зберігав від розбрату.  
Боже, Отче Господа нашого Ісуса Христа, єдиного Спасителя, дозволь, щоб ми усвідомили велику небезпеку, в яку нас штовхає розбрат.

Вчини так, щоб зникла всіляка ненависть, усі передсуди, все, що може перешкоджати на шляху до єдності й Божої злагоди. Якщо є лише одне Тіло, й один Дух, і одна надія, яку ми отримали, як є один Господь, одне хрещення, одна віра, один Бог і Отець усіх, то вчини так, щоб ми могли жити, з’єднані святими узами правди і миру, віри й любові, і єдиною думкою та одним голосом могли виславляти Тебе. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

З Літургійної агенди

Зображення: Open Doors

Молитви 15:00 Субота 1 1 922 Молитва про нові покликання У 2020 році Церква в Україні відзначала Рік молитов про покликання до священницького та богопосвяченого життя. З цієї нагоди була запропонована спеціальна молитва авторства св. Йоана Павла ІІ. З нагоди Тижня молитви про нові покликання молімося нею. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.