Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Римський Університет Пресвятого Серця дарує Папі ліки для бідних країн
14:11 Середа 0 206
26-01-2022, 14:11

Римський Університет Пресвятого Серця дарує Папі ліки для бідних країн

Католицький Університет Пресвятого Серця передав Апостольській елемозінерії першу партію ліків, які подарував Папі Франциску як вдячність за його візит, здійснений у листопаді минулого року. За словами ректора університету, підтримка благодійних ініціатив Папи є частиною їхньої місії.
Про це пише Vatican News.

Вже незабаром деякі лікарні Танзанії отримають ліки, які Папі Франциску подарував Католицький Університет Пресвятого Серця, дякуючи йому за візит, здійснений на початку листопада 2021 року до римської лікарні імені Аґостіно Джемеллі з нагоди 60-річчя Факультету Медицини та хірургії згаданого університету, на основі якого пізніше виникла лікарня.

Передання ліків Апостольській елемозінерії

У понеділок, 24 січня 2022 року, на подвір’ї «Дому святої Марти», де мешкає Папа, делегація Католицького Університету Пресвятого Серця вручила Папському роздавачеві милостині кардиналові Конраду Краєвському першу партію цих ліків. В цій неофіційній зустрічі взяв участь також архієпископ Нунціо Ґалантіно, Президент Адміністрації Майна Апостольського Престолу. Наступними тижнями цей університет планує передати Апостольській елемозінерії ще дві партії ліків, які будуть надіслані лікарняним структурам в Лівані, Сирії та Судані. 

Вияв вдячності за візит через солідарність з іншими

Ректор Університету Пресвятого Серця Франко Анеллі пояснив, що мова йде про санітарно-гігієнічні засоби та ліки першої необхідності, які мешканці західних країн звикли мати вдома (знеболюючі, протизапальні та жарознижуючі препарати, дезінфікуючі засоби, пов’язки проти опіків тощо), але які не завжди є доступними для більшості людей в бідних країнах.

Ректор зазначив, що роблячи свій внесок у міжнародну солідарність Святого Престолу, вони бажають виразити вдячність Святішому Отцеві за його візит, тим більше, що підтримка благодійних ініціатив Папи є частиною їхньої місії.

Франко Анеллі підкреслив, що проявляючи солідарність до потребуючих, вони стараються пам’ятати про те, що багато речей – вода, їжа і ліки першої необхідності – які є легкодоступними в багатих країнах, натомість, «в інших країнах здобуваються з великими труднощами, з великими жертвами, а іноді вони й зовсім відсутні».
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 76 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.