Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма папських богослужінь на січень і лютий
09:01 Вівторок 0 227
11-01-2022, 09:01

Програма папських богослужінь на січень і лютий

Боже слово, єдність християн, богопосвячене життя та солідарність у середземноморському регіоні будуть у центрі богослужінь, які Папа Франциск очолить протягом найближчих тижнів.
Про це пише Vatican News.

Бюро Папських літургійних богослужінь оприлюднило програму прилюдних відправ, які Папа Франциск очолить протягом найближчих тижнів. Першою в цьому переліку є Свята Меса в базиліці Святого Петра з нагоди Неділі Божого слова, що цього року припадає на 23 січня.

В урочистість Навернення святого Павла, 25 січня, Святіший Отець згідно із давнім звичаєм завітає до базиліки святого Павла за мурами, щоби помолитися вечірню з нагоди завершення Тижня молитов за єдність християн.

Ввечері, 2 лютого, з нагоди свята Стрітення Господнього, в який припадатиме XXVI Всесвітній день богопосвяченого життя, Папа Франциск помолиться Святу Месу в базиліці Святого Петра у Ватикані з членами Інститутів богосвяченого життя та Товариств апостольського життя.

В останню неділю місяця, 27 лютого, Папа здійснить візит до Флоренції з нагоди Зустрічі єпископів і мерів Середземномор’я, де в базиліці Святого Хреста відслужить Святу Месу.
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 76 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.