Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Програма Папських богослужінь на січень і лютий 2020 року
10:10 Середа 0 534
8-01-2020, 10:10

Програма Папських богослужінь на січень і лютий 2020 року

Молитва за єдність християн і за мир, Свята Меса з богопосвяченими особами та в першу Неділю Божого слова: такою є програма богослужінь, які Святіший Отець очолить у січні та лютому.
Про це повідомляє Vatican News.

Святою Месою в Сикстинській каплиці Апостольського палацу 12 січня 2020 року, свято Хрещення Господнього, Папа Франциск завершить цикл різдвяних богослужінь. Тим часом, у Ватикані оприлюднили програму подальших великих богослужінь, які Святіший Отець очолить протягом найближчих тижнів.

В суботу, 25 січня, в урочистість Навернення святого Павла, Глава Католицької Церкви очолить екуменічну вечірню в базиліці святого Павла поза мурами з нагоди завершення 53-го Тижня молитов за єдність християн. Наступного дня, 26 січня, в базиліці Святого Петра у Ватикані Папа відслужить Святу Месу з нагоди Неділі Божого слова.

В суботу, 1 лютого, ввечері, напередодні свята Стрітення Господнього, Святіший Отець відслужить в базиліці Святого Петра Святу Месу з членами Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя з нагоди XXIV Всесвітнього дня богопосвяченого життя. На неділю, 23 лютого, запланована Свята Меса в південноіталійському місті Барі в рамках Зустрічі роздумів й духовності на тему «Середземномор’я – пограниччя миру».
Новини з Ватикану 10:02 Четвер 0 142 «Список Пія ХІІ». Папа Пачелі, його помічники і допомога євреям Під заголовком «Список Пія ХІІ» на сторінках «L’Osservatore Romano» з’явилася рецензія на книгу Йогана Ікса, відповідального за історичний архів Відділу Державного Секретаріату Апостольського Престолу в справах стосунків з державами, в центрі уваги якої діяльність Пія ХІІ та його найближчих співробітників у роки, коли нацистське безумство взялося за винищення єврейського народу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.